Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Ogród - nawadnianie

Zobacz produkty
Węże ogrodowe

Węże ogrodowe Kärcher charakteryzują się wysoką elastycznością, odpornością na uszkodzenia i skręcanie oraz wyjątkowo długą żywotnością. Trwałe i niezawodne!

Zobacz produkty
Zobacz produkty
Pistolety i spryskiwacze

Pistolety i spryskiwacze znacznie ułatwiają podlewanie, skutecznie zastępując nieporęczną i ciężką konewkę.

Zobacz produkty
Zobacz produkty
Przyłącza
Kärcher oferuje pełną gamę złączy, szybkozłączy i adapterów, które umożliwiają szybkie i łatwe łączenie węży ogrodowych z pompami, kranami i akcesoriami do podlewania.
Zobacz produkty
Zobacz produkty
Zraszacze
Szeroki asortyment zraszaczy Kärcher pozwala dobrać odpowiedni model do każdego rodzaju ogrodu, w zależności od jego rozmiarów i ukształtowania terenu.
Zobacz produkty
Zobacz produkty
Wózki i uchwyty na węże ogrodowe

Przeznaczone do wygodnego transportu, przechowywania i użytkowania węży. Ułatwiają ich zwijanie i rozwijanie zapobiegając plątaniu się i zaginaniu węży i tym samym przedłużając ich żywotność.

Zobacz produkty
Zobacz produkty
Moduły sterujące nawadnianiem
Gdy poziom wilgotności gleby jest zbyt niski nawadnianie jest aktywowane automatycznie przez moduł sterujący. Natomiast czujnik deszczu mierzy każdy opad i uwzględnia go w planie nawadniania.
Zobacz produkty
Zobacz produkty
Kärcher Rain System
Doskonale nawadnia żywopłoty, krzewy, grządki warzywne i kwiaty. Woda jest dostarczana dokładnie tam gdzie jest potrzebna. System łączy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania.
Zobacz produkty

Nowe, inteligentne sposoby nawadniania


Kärcher Rain System™


SensoTimer ST6 eco!ogic

Kärcher Rain System™

Nowy Kärcher Rain System™ łączy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. System pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar, wężami PVC 1/2" oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor, który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz filtr, który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System™ jest wysoce elastyczny, dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu. System doskonale współpracuje z modułem sterującym nawadnianiem - SensoTimer™, który samodzielnie dba o właściwy stopień nawilżenia gleby, nawet wtedy, gdy wyjedziemy na urlop.

Elastyczna instalacja

Dzięki elastycznym systemom złączy węże nawadniające Kärcher Rain System™ i węże kroplujące mogą być dowolnie łączone.

Efektywna irygacja

Węże kroplujące doskonale nawadniają wszystkie rośliny w ogrodzie. Długość węża może wynosić nawet do 50 m.

Precyzyjne podlewanie

Wąż nawadniający można wyposażyć w dysze kroplujące, które pozwalają na precyzyjną regulację ilości dostarczanej wody.

Nawadnianie obszarowe

Wąż nawadniający można wyposażyć w dysze spryskujące mikro o trzech różnych kątach nawadniania (360°, 180°, 90°) i regulowanym przepływie wody.

SensoTimer ST6 eco!ogic

Steruje nawadnianiem poprzez pomiar wilgotności gleby drogą radiową. Podlewanie aktywuje się automatycznie, gdy poziom wilgotności gleby spada poniżej pożądanego poziomu.

Sens w ekologii

Wydajna i skuteczna technologia Kärcher umożliwia korzystanie z zasobów naturalnych w sposób odpowiedzialny. Dlatego poszerzyliśmy linię eco!ogic o najnowsze pompy i akcesoria do nawadniania ogrodów. Szczególnie ważne były dla nas ograniczenie zużycia energii i maksymalna wydajność systemu kontroli nawadniania.

Skuteczne nawadnianie Kärcher

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są mocno zakorzenione w filozofii i działaniach naszej firmy. Dlatego też linia produktów eco!ogic została poszerzona o najnowsze pompy i akcesoria do nawadniania ogrodów. Idealny przykład: innowacyjna funkcja czuwania 0-Wat w nowej linii pomp eco!ogic. Dzięki temu w trybie gotowości (stand by) zużycie prądu jest zerowe.

  1. Zaopatrzenie z alternatywnych źródeł.
  2. Kontrola ilości wody.
  3. Dostarczanie odpowiednich ilości wody.
  4. Dystrybucja bez marnowania wody.

Oszczędność energii

Pompy ogrodowe charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą i wysoką wydajnością umożliwiającą swobodne zasilanie do kilku punktów odbioru równocześnie. Mogą pobierać wodę z sieci i alternatywnych źródeł: z oczek wodnych czy zbiorników z deszczówką oraz transportować ją na duże odległości. Zużywają o 30% energii elektrycznej mniej w stosunku do tradycyjnych pomp typu jet przy jednakowym wydatku wody. Pompy z linii eco!ogic zostały wyposażone w innowacyjną funkcję czuwania 0-Wat.

Oszczędność wody

Nowy moduł sterujący SensoTimerTM to doskonałe narzędzie, które inteligentnie steruje podlewaniem roślin w ogrodzie. Dzięki czujnikom, które co 30 minut drogą radiową przesyłają do modułu sterującego informację o poziomie wilgotności gleby, podlewanie aktywowane jest tylko wówczas, gdy zachodzi taka potrzeba. Pozwala to lepiej zadbać o rośliny i unikać marnowania wody.

Odpowiedzialny dobór materiałów

Kärcher kładzie duży nacisk na odpowiedzialny dobór materiałów unikając tych zawierających metale ciężkie czy ftalany, tak by nie szkodzić środowisku. Ponadto wszystkie wykorzystywane materiały muszą odznaczać się wysoką trwałością i odpowiednimi parametrami. Przykład: dzięki optymalizacji materiałów wykorzystywanych przy produkcji węży ogrodowych, nie tylko nie zawierają one substancji groźnych dla zdrowia czy środowiska, ale także są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur, zginanie, skręcanie oraz narastanie glonów.

Ukierunkowana dystrybucja

Produkty ogrodowe Kärcher to zaawansowane technologicznie, innowacyjne narzędzia zaprojektowane z myślą o skutecznym nawadnianiu przy zachowaniu troski o środowisko naturalne. Dostarczają wodę dokładnie tam, gdzie jest w danym momencie niezbędna, co skutecznie pomaga unikać marnowania wody i zapobiega generowaniu niepotrzebnych kosztów. Stała dystrybucja ciśnienia umożliwia równomierne rozprowadzanie wody, nawet na odległość 50 metrów.Filmy


Kärcher Rain System™


SensoTimer ST6 eco!ogic


Pompy i systemy nawadniania


Bęben na wąż HR 7.315


Wózek na wąż HT 4.520


Automatyczny bęben na wąż CR 7.220


Uniwersalne szybkozłącze


Bęben na wąż CR 3.110


Różne zastosowania systemów nawadniania Kärcher


Zraszacz oscylacyjny OS 5.320 SV

Materiały informacyjne

Systemy nawadniania

(broszura w języku angielskim)

DOWNLOAD
1 2 3 4 6 7 8 NASTĘPNA
Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl