Formy płatności

Formy płatności w sklepie mjm.com.pl
 

Szybkie płatności - tpay.com

Spośród dostępnych metod zapłaty na stronie sklepu wybierz płatność online z Tpay.com.

Płatność online zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dzięki temu możliwa jest błyskawiczna realizacja zamówienia.

Tpay.com zapewnia Ci najszerszy wybór metod płatności: ponad 150 obsługiwanych kanałów w tym płatności kartą i PayPal oraz przelewy QR kodem.

Tpay.com zapewnia zdecydowanie więcej możliwości niż inne systemy płatności internetowych. Wybierz najdogodniejszą dla siebie metodę płatności i dokonaj zapłaty aby sfinalizować transakcję.

metody płatności Tpay.com

 

 

Przelew tradycyjny (na rachunek bankowy)

Należną kwotę należy wpłacić na konto w ING Bank Śląski S.A.
numer: 57 1050 1025 1000 0090 3077 3171
MJM JAROSZYŃSCY MARIA JAROSZYŃSKA, ul.Brukowa 4, 05-092 Łomianki.

 

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia, wskazany w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przypadku przekroczenia tego terminu, obsługa sklepu internetowego skontaktuje się w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Istnieje możliwość przedłużenia tego terminu po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego.

 

 

Zakup na e-raty

w naszym sklepie internetowym mjm.com.pl istnieje możliwość zakupu towarów przez internetowy system rat Santander Consumer Bank.

Przed zakupem można dokonać symulacji ratalnej klikając w przycisk Oblicz e-raty.

W celu zakupu na raty należy zaznaczyć odpowiednią opcję płatności w koszyku (Raty Santander), uzupełnić dane do wysyłki, następnie po kliknięciu przycisku przejdź do kasy zostanie wyświetlona strona z podsumowaniem zamówienia. Należy kliknąć w przycisk Złóż zamówienie z obowiązkiem zapłaty oraz w kolejnym Przejdź do płatności wtedy zostaną Państwo przekierowani na stronę wniosku ratalnego, który należy wypełnić.

Towar zostanie wysłany po finalizacji procedury ratalnej i otrzymaniu przez sklep potwierdzenia podpisania umowy ratalnej z Santander Consumer Bank.

 

 

Płatność za pobraniem

Przekazanie przesyłki nastąpi dopiero po uiszczeniu kurierowi należnej do zapłaty kwoty.

Przesyłki realizowane przez firmę kurierską DPD - płatność pobraniowa możliwa zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl