Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Odkurzacze piorące Karcher

Opcje przeglądania

Odkurzacze piorące Kärcher do domowego użytku

Twój dom lub mieszkanie składa się głównie z wykładzin i dywanów, a zwykły odkurzacz nie jest w stanie sobie poradzić z zabrudzeniami na nich? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być odkurzacz piorący od marki Kärcher, który zadba o wszystkie nawierzchnie podłogowe w Twoim domu! Jak to działa w praktyce? Czyszczenie ekstrakcyjne polega na rozpyleniu środka czyszczącego na wykładzinę, a następnie zasysania go wraz z zanieczyszczeniami, które były na dywanie lub wykładzinie. Odkurzacz piorący równie dobrze poradzi sobie z suchymi zanieczyszczeniami przy założeniu worków filtracyjnych.

Dla wszystkich nawierzchni płaskich, wykładzin i dywanów

Wszystkie odkurzacze piorące z linii domowej to wielofunkcyjne urządzenia, które charakteryzują się ergonomią pracy, wytrzymałością oraz wygodą pracy! Dodatkowo nie zabierają one dużo miejsca przy przechowywaniu i łatwo się prowadzą podczas sprzątania. Odkurzacze piorące łatwo sobie poradzą ze wszystkimi rodzajami zanieczyszczeń oraz znacznie ułatwią Ci walkę z uporczywymi plamami na dywanach czy wykładzinach wszelkiego rodzaju! Odkurzacze piorące mają w swoim zestawie bogaty zestaw akcesoriów, które pomogą Ci usunąć zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc bądź nawierzchni.

Idealny dla alergików i dla tych bardziej wymagających

Odkurzacze piorące są świetną alternatywą dla zwykłych odkurzaczy, które nie posiadają w swoim wyposażeniu antyalergicznych środków czyszczących w porównaniu do odkurzaczy piorących. Dzięki możliwości dokładnego wyprania dywanów nie będziesz musiał się dłużej męczyć z alergią bądź uporczywą sierścią zwierząt domowych. Odkurzacz piorący to również dobre urządzenie do prania tapicerek samochodowych, które również możesz nim wyczyścić! Uzyskaj niezawodny efekt czyszczenia i spraw sobie urządzenie, które łatwo usunie zabrudzenia i 99,9 % bakterii, które osiadają w dywanach i wykładzinach.

Sprzątaj na mokro i na sucho jednym urządzeniem

Funkcja zbierania wody ułatwi Ci czyszczenie mokrych zabrudzeń takich jak odbite łapy zwierząt, płyny czy błoto. Zbiorniki odkurzaczy piorących są łatwe w opróżnianiu wody i jej napełnianiu. Dodatki, które są dedykowane do odkurzaczy piorących, pozwolą Ci otrzymać zadowalające efekty pracy! Wygodny dostęp do filtra falistego pozwala szybko przejść z czyszczenia na sucho do czyszczenia ekstrakcyjnego na mokro.

Sellingo.pl