Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Myjki do okien

Co to jest myjka do okien?

Kärcher WV to poręczne urządzenie do mycia okien i innych powierzchni szklanych, a także fliz w domu. Myjki do okien z oznaczeniem Premium to gotowe zestawy ze spryskiwaczem z padem z mikrofibry, szeroką ściągaczką do okien  (280 mm) oraz wąską ściągaczką do mniejszych okien lub okien ze szprosami (170mm)

Myjka do okien WV wyposażona w litowo-jonową baterię jest bardzo lekka i wygodna w użytkowaniu – waży jedynie 600 gramów!

W pełni naładowana litowo-jonowa bateria urządzenia WV 2 i WV 2 Premium (ładowarka w standardowym wyposażeniu) pozwala na umycie ok. 75 m² powierzchni, co odpowiada 25 oknom.

Brudną wodę bardzo łatwo usunąć ze zbiornika bez niepotrzebnego demontażu urządzenia, przez specjalny mechanizm zamykający zbiornik. Mycie okien z użyciem WV 2 wpływa istotnie na ograniczenie zużycia wody. Radykalnie skraca czas mycia i sprawia, że ta nielubiana i męcząca dotychczas, a konieczna czynność porządkowa może stać się po prostu przyjemna!


Myjka do okien WV 2


Myjka do okien WV 5 Premium Non Stop

3 kroki i po kłopocie

1. Powierzchnię przeznaczoną do mycia należy spryskać środkiem czyszczącym (spryskiwacz oraz próbka środka czyszczącego RM 503 w zestawie ze wszystkimi myjkami WV).

2. Środek zadziała na całą powierzchnię skuteczniej, gdy rozetrzemy go np. padem z mikrofibry (pad z mikrofiby w wyposażeniu zestawów Premium).

3. Włączamy elektryczną myjkę WV  i odsysamy wilgoć wraz z brudem z czyszczonej powierzchni przesuwając nią po szybie lub flizach jak standardowym ściągaczem do okien!

Co umyje myjka do okien WV?

Twoje zyski


Brak smug

Czyste powierzchnie, szyby i lustra bez smug!


Brak rozlanej wody

Wokół cały czas porządek (brak rozlanej wody, zacieków na parapetach, rozrzuconych ściereczek etc)


Oszczędność czasu

Mnóstwo czasu do zagospodarowania czymś przyjemniejszym, bo umyłaś / umyłeś okna o połowę szybciej niż zwykle!

 

Filmy

 
1 2 3 NASTĘPNA
Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl