Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

KARCHER CENTER MJM JAROSZYŃSCY

Godziny otwarcia

Pn - pt 8.30 - 17.00
Sobota 9.00 - 13.00
Niedziela - nieczynne
+48 22 380 62 00
  • Wszystko, czego potrzebujesz.

    Kärcher Center MJM Jaroszyńscy jako certyfikowany Kärcher Partner, ściśle przestrzega oficjalnych reguł kierujących sposobem ekspozycji towarów. Dzięki nim w salonie panuje harmonia i zorganizowanie. Dla naszych klientów oznacza to przyjemny pobyt i łatwą orientację wśród produktów, co wspólnie z naszymi doradcami upraszcza dokonanie wyboru. W salonie zawsze czeka 4-ech doradców ds. sprzętu, akcesoriów i środków Kärcher. Są na miejscu, są dla Ciebie i są wykwalifikowani (co potwierdzają egzaminy Karchera).
  • Parking dla klientów

    Przy budynku znajduje się parking dla klientów, który mieści ok. 20 samochodów. Wewnątrz znajdziecie Państwo stoliki, miejsca siedzące oraz liczne materiały informacyjne. Wszystko po to, by wyboru urządzeń Kärcher mogli Państwo dokonywać komfortowo, mądrze i bez pośpiechu.
  • Profesjonalny serwis

    Dla każdego zakupionego u nas urządzenia zakładamy rejestr, w którym ewidencjonowane są wszelkie działania z nim związane: nabycie, montaż dodatkowych akcesoriów czy ewentualne interwencje serwisowe.

SKLEP KARCHER CENTER MJM JAROSZYŃSCY

Możliwość testowania produktów

Działanie większości z naszych produktów możesz sprawdzić osobiście, na miejscu w salonie. Do Państwa dyspozycji oddajemy stanowiska testowe z myjką wysokociśnieniową, żelazkiem i deską do prasowania oraz skrzydłem okiennym, na którym sprawdzić można działanie myjki do mycia okien.

Pełny wybór

W Salonie Sklepowym siedziby Kärcher Center MJM Jaroszyńscy znajdziesz naprawdę duży wybór urządzeń, dedykowanych im akcesoriów i środków - jest tu niemal pełna oferta jaką dysponuje niemiecki producent.GALERIA
Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl