Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Urządzenia komunalne i nośniki narzędzi

Co chcesz wyczyścić?

Opcje przeglądania

Zamów pokaz zamiatarki komunalnej w Twoim mieście lub gminie!
*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MJM Jaroszyńscy Maria Jaroszyńska z siedzibą w Łomiankach (05-092) przy ul. Brukowej 4 („Kärcher Center MJM”) informacji handlowych drogą e-mailową, w tym w formie newslettera. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Karcher Center MJM Jaroszyńscy. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Karcher Center MJM Jaroszyńscy drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia

Urządzenia komunalne Kärcher

Urządzenia komunalne służą do wykonywania pracy, która umożliwia społeczeństwu życie w czystym i bezpiecznym środowisku. Pracownicy społeczni realizują swoją misję po cichu, gdy cała reszta mieszkańców śpi w swoich domach. Wiemy, jak ważne jest przygotowanie przestrzeni publicznej na nowy dzień (zwłaszcza gdy chodniki i ulice zasypie śnieg). Poradzić sobie z trudnymi warunkami pogodowymi mogą wyłączenie urządzenia komunalne o wysokiej jakości, a z tym – wydajności. Takie maszyny znajdziesz właśnie w ofercie Kärchera.

Maszyny komunalne Kärcher poradzą sobie z każdym zadaniem specjalnym! To urządzenia, którym niestraszne są trudne obszary, ruchliwe place i wąskie uliczki. Zamiatarki uliczne świetnie sprawdzą się na dużych terenach, trawnikach i drogach – także rowerowych. Kärcher zaprojektował swoje maszyny komunalne tak, by można było używać ich nie tylko na suchym, ale też na mokrym podłożu. Bogate wyposażenie urządzenia komunalnego daje wiele możliwości, a z tym pozostaje ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Inwestując w jedną, wielozadaniową maszynę komunalną z szeregiem akcesoriów unikatowych dla każdego z urządzeń, zyskujemy rozwiązanie, które będzie służyć nam przez cały rok i przy każdej pogodzie.

Czystość przestrzeni publicznej o każdej porze roku dzięki maszynom komunalnym

Każda pora roku niesie ze sobą nowe wyzwania dla osób odpowiedzialnych za oczyszczanie przestrzeni. Latem dokuczliwa może być zbyt wysoka trawa, jesienią spadające liście, a zimą – śnieg, który po wiosennej odwilży odkryje piasek. Najwyższej jakości maszyny komunalne od firmy Kärcher są wielozadaniowe, przez co sprawdzą się w każdym narzuconej przez porę roku roli. Urządzenie komunalne mają wbudowane funkcje takie jak:

Odśnieżarka (odśnieżanie i rozsypywanie soli)

Odśnieżanie chodników oraz ulic jest kluczową czynnością, która zapewnia bezpieczeństwo każdej osobie poruszającej się po przestrzeni publicznej. Śnieg pozostawiony na drodze z czasem zamieni się w lód, co stwarza niebezpieczeństwo i dla kierowców, i dla przechodniów. Urządzenia komunalne Kärcher sprawdzą się podczas trudnej, zimowej pogody. Dzięki bogatemu wyposażeniu za pomocą maszyny komunalnej od tego producenta możliwe będzie nie tylko odśnieżanie ulic i chodników, ale także posypywanie ich solą i piaskiem.

 

Zamiatarka uliczna (zamiatanie i szorowanie)

Zamiatarka uliczna przydaje się niemal przez cały rok. Urządzenie komunalne o takiej funkcji jest używane jesienią, aby odgarnąć liście spadające z drzew, oraz latem i wiosną, by pozbyć się piasku lub resztek trawy pozostałych po koszeniu. Zamiatarki uliczne utrzymują porządek na chodnikach, drogach, a także na ścieżkach rowerowych, przy których czystość ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa rowerzystów i rolkarzy. Zamiatarki uliczne Kärcher gwarantują wydajne oczyszczanie bez wzniecania kurzu. Są niezbędne także podczas odwilży do zamiatania pozimowego. W naszej ofercie znajdziesz takie urządzenia komunalne, które sprawdzą się w pomieszczeniach przemysłowych z dużą ilością ciężkich zanieczyszczeń – kopalnie, odlewnie, cementownie, porty, lotniska.

 

Kosiarka (koszenie i pielęgnacja trawnika)

Trawa, zwłaszcza latem, potrafi rosnąć niezwykle szybko. Koszenie trawy w przestrzeni publicznej i na dużych obszarach staje się czynnością niezwykle prostą dzięki maszynie komunalnej Kärcher. Funkcja koszenia trawy, w którą urządzenia te są wyposażone, to duży zbiornik na trawę umożliwia jeszcze bardziej wydajną pracę oraz oszczędność czasu.

Maszyny komunalne Kärcher – zalety

Firma Kärcher jest producentem najlepszych pod względem jakości i wydajności maszyn dla profesjonalistów i nie tylko. Innowacyjne rozwiązania zapewniają użytkowanie na najwyższym poziomie. Maszyny komunalne Kärcher to urządzenia, które posiadają szereg funkcji odpowiednich dla poszczególnych potrzeb operatorów. W naszej ofercie znajdziesz masywne urządzenia o pełnym wyposażeniu, a także maszyny kompaktowe do użytkowania w mniejszych przestrzeniach. Największą zaletą urządzeń komunalnych Kärcher jest całe mnóstwo zastosowań i funkcji w jednej maszynie zamiast kilku.

Zaawansowana technologia i najlepsze efekty

Najwyższy standard zamiatania, odśnieżania i koszenia bezkonkurencyjnie zapewniają maszyny komunalne Kärcher. Każdy z tych urządzeń charakteryzuje się niezawodnością dzięki zaawansowanym technologiom używanym przez firmę. Czyszczenie dróg, placów, chodników i ścieżek odbywa się znacznie szybciej i dokładniej przez szereg dopracowanych elementów takich jak silnik o dużej mocy i wysokiej pojemności oraz profesjonalne szczotki.

Komfort operatora i intuicyjne sterowanie

Praca maszyn komunalnych zapewnia komfort mieszkańcom. My zadbaliśmy o to, by zapewnić komfort także operatorowi urządzenia. Nasze maszyny komunalne wyposażone są w wygodne fotele, przestronne kabiny i ogrzewanie. Oprócz tego w środku można znaleźć uchwyt na napoje, zamykany schowek, a nawet gniazdka USB. W naszej ofercie znajdą się maszyny komunalne z kabinami jednoosobowymi, dwuosobowymi, a nawet trójosobowymi z drzwiczkami po obu stronach. Każda z nich posiada podgrzewaną szybę przednią, by uniknąć niebezpieczeństw związanych z jej zaparowaniem, oraz wielofunkcyjny wyświetlacz, dzięki któremu operator z łatwością może sterować wszystkimi funkcjami. Dodatkowo kabiny zapewniają pełną widoczność dzięki przeszklonym szybom.

Ekonomiczny napęd 

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, dlatego dbamy, by urządzenia komunalne z naszej oferty stanowiły najlepsze na rynku rozwiązanie, które będzie jednocześnie ekonomiczne. Maszyny Kärcher zapewniają niskie zużycie paliwa (możliwość włączenia trybu EKO) oraz własne systemy recyrkulacji wody. Zgodność z normami emisji spalin umożliwia wykorzystanie urządzenia w centrach miast o wysokich ograniczeniach emisyjności. Dzięki ekonomicznemu napędowi praca maszyny będzie przyjazna dla środowiska.

Najlepsze urządzenia komunalne dla firm

Utrzymanie czystości w przestrzeni publicznej to bardzo ważna praca, która stawia przed firmami sprzątającymi wiele wyzwań. Każda pora roku wymaga innych narzędzi do sprzątania – Kärcher zapewnia je wszystkie w jednym urządzeniu komunalnym. Maszyny te pełnią funkcję zamiatarki ulicznej, kosiarki, a także odśnieżarki o najwyższej jakości oraz wydajności. Oprócz tego są komfortowe w użytkowaniu, udostępniając szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo operatora. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i ekonomicznemu napędowi stanowią rozwiązanie ekologiczne, którego można bezpiecznie używać nawet w centrum miasta.

Czyste tereny publiczne

Komunalne zamiatarki i nośniki narzędzi Kärcher mogą pracować przez cały rok zamiatając, kosząc, myjąc i odśnieżając. Doskonale radzą sobie zarówno na wąskich parkowych alejkach, jak i na parkingach, placach miejskich, drogach publicznych czy stadionach sportowych. Wszystkie charakteryzują się niezawodnością, elastycznością zastosowań i intuicyjną obsługą.

Zamiatarki miejskie

Zamiatarka miejska Kärcher przeznaczona jest do profesjonalnego użytkowania na dużych obszarach komunalnych i przemysłowych. Łatwo pokonuje większe odległości, także w ruchu drogowym. Zamiatarka uliczna może być wykorzystywana nie tylko na suchym podłożu, ale przy każdej pogodzie przez cały rok. Śmieci zamiatane są za pomocą szczotek bocznych, a następnie usuwane przez system ssący. Zaawansowana i wydajna technologia Kärcher zapewnia najlepsze rezultaty czyszczenia.

Zamiatarki miejskie – poznaj produkty Kärcher

Zamiatarki miejskie Kärcher gwarantują najwyższy standard zamiatania i wysoką wydajność, bez wzniecania kurzu. Wyposażone są w opracowane w każdym detalu systemy zbierania i odsysania śmieci.

Zamiatarki uliczne Kärcher to połączenie wysokiego komfortu codziennej pracy, nawet w zatłoczonych centrach miast, prostej, intuicyjnej obsługi oraz bezpieczeństwa i ergonomii. Przy tym są przyjazne dla środowiska.

Posiadają doskonałe wyposażenie standardowe, a wachlarz zastosowań poszerza dodatkowy osprzęt, które zamienia zamiatarki uliczne w urządzenia do prac całorocznych.

Nośniki narzędzi

Nośniki narzędzi Kärcher to wielofunkcyjne urządzenia do całorocznych prac komunalnych. Wyróżniają się dużą mocą oraz wysoką wydajnością, a szeroka gama dodatkowych akcesoriów i osprzętu umożliwia: mycie pod ciśnieniem, podlewanie, zamiatanie, odkurzanie, koszenie, przycinanie, odśnieżanie, posypywanie ulic i chodników solą lub piaskiem. Możliwości zastosowania są niemal nieograniczone.

Nośniki narzędzi Kärcher to niezbędne maszyny komunalne w każdym mieście lub gminie, przemyśle oraz zarządzaniu nieruchomościami. Spełniają wszystkie wymagania związane z porządkowaniem przestrzeni. 

Nośniki narzędzi – poznaj ofertę marki Kärcher

Nośniki narzędzi Kärcher dzięki przegubowej konstrukcji charakteryzują się doskonałą zwrotnością i niewielkim promieniem skrętu, co przekłada się na swobodne poruszanie po wąskich przestrzeniach miejskich. Ponadto są przyjazne dla operatora, zapewniając prostą obsługę i wysoki komfort pracy.  Niezawodne nośniki Kärcher mogą pracować także z ciężkim osprzętem.


Filmy pokazujące zastosowania urządzeń komunalnych Kärcher:

Utrzymanie terenów zielonych MC 130


Czyste tereny publiczne. Komunalne zamiatarki i nośniki narzędzi Kärcher mogą pracować przez cały rok zamiatając, kosząc, myjąc i odśnieżając. Doskonale radzą sobie zarówno na wąskich parkowych alejkach, jak i na parkingach, placach miejskich, drogach publicznych czy stadionach sportowych. Wszystkie charakteryzują się niezawodnością, elastycznością zastosowań i intuicyjną obsługą.

 

Filmy

 


Broszury informacyjneJedna inwestycja, mnogość zastosowań MIC 34


MIC 34

Komfortowe sprzątanie przestrzeni miejskiej MIC 42


MIC 42
Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl