Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Myjnie samochodowe Karcher

Koncepcja mycia bezdotykowego

Niezawodne systemy wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärcher dają szansę nie tylko na założenie własnej firmy, lecz także na czerpanie dodatkowych dochodów na stacjach benzynowych, przy salonach, warsztatach i myjniach samochodowych.

myjnia samochodowa Karcher

myjnia

Satysfakcja od samego początku: rozwiązania Kärcher w zakresie myjni

Salony sprzedaży, serwisy samochodowe, inwestorzy czy centra mycia pojazdów – zaawansowane rozwiązania w zakresie myjni samochodowych dostosowane do indywidualnych wymagań projektowych. Doskonałe jakościowo i efektywne kosztowo.


Myjnie wielostanowiskowe Kärcher – doskonała inwestycja.

Inwestowanie w nowoczesne myjnie samochodowe samoobsługowe jest bardzo opłacalne, a z systemami firmy Kärcher optymalnie dostosowanymi do miejscowych warunków nie może się nie udać. W praktyce okazuje się jednak, że samemu często trudno poradzić sobie z planowaniem i realizacją wiele obiecującego projektu. Dlatego też Kärcher oferuje swoją pomoc. W zależności od indywidualnych wyobrażeń można skorzystać z kompletnej oferty lub tylko z kilku propozycji niezawodnej technologii.

myjnie samochodowe Karcher

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w kwestii myjni i systemów czyszczących. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z myjniami.

Kontakt w sprawie myjni samochodowych:
601 941 794

Email:
ireneusz.kowalczyk@karchercenter-mjm.pl

Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl