Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Instalacje

Instalacje wysokociśnieniowe do centralnego mycia

Profesjonalne wyposażenie swojej firmy możesz powierzyć wiarygodnemu dostawcy, który zadba o fachową instalację centralnego mycia dla branż produkcyjnych oraz firm z sektora motoryzacyjnego. Naszą specjalnością są instalacje dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego oraz wojska. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą firmę? Mamy bogate doświadczenie, bo od 1993 roku wykonujemy instalacje dla największym firm z sektora prywatnego, jak i państwowego, co świadczy o tym, że jesteśmy skuteczni i godni zaufania. Nasza pełna i kompleksowa oferta z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

Urządzenia czyszczące Kärcher w Twojej firmie

Zaletą urządzeń Kärcher w porównaniu do innych konkurencyjnych firm na rynku jest ich bardzo wysoka wytrzymałość, którą cenią sobie klienci na całym świecie. Nasze instalacje do mycia centralnego to nie tylko niezawodne urządzenia, które Ci dostarczymy, ale też nasza praca włożona w projekt instalacji, który zawsze jest wykonywany indywidualnie. Zależy nam na kompleksowym podejściu do klienta, dlatego mamy szeroki wybór urządzeń do instalacji mycia centralnego, są to m.in.: 

 • Stacje myjące,
 • Głowice myjące,
 • Urządzenia do recyrkulacji wody,
 • Węże ciśnieniowe,
 • Dysze i pistolety.

Co ważne i bardzo charakterystyczne dla tych urządzeń od marki Kärcher wszystkie charakteryzują się małym zużyciem wody, jak i prądu. Ekologiczne oraz ekonomiczne podejście jest szczególnie pożądane w czasach, gdy mamy do czynienia z rosnącymi cenami za zużycie energii lub w przypadku, gdy chcemy być odpowiedzialni za środowisko naturalne. 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę przy realizacji zlecenia? 

 • Zrealizujemy instalację centralnego mycia zgodnie z Twoją wizją.
 • Dostosujemy montaż oraz projekt pod infrastrukturę Twojej firmy.
 • Przystąpimy do realizacji szybko wraz z fachowym doradztwem.
 • Zapewnimy na etapie realizacji profesjonalną pomoc naszych specjalistów.
 • Zagwarantujemy najlepsze ceny i bezpłatne szkolenie z zakresu urządzeń Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej o komponentach Kärcher

Modułowe komponenty do instalacji mycia centralnego od marki Kärcher pozwalają na łatwe, ale też optymalne skonfigurowanie urządzeń w Twojej firmie. Wzajemne zestawianie systemów czyszczenia jest dostosowywane pod klienta i jego możliwości finansowych biorąc też pod uwagę zupełnie inne koszty: energii, zużycia wody, obsługi itp. Niezastąpione technologie zawarte w systemach mycia centralnego świetnie sprawdzą się przy wewnętrznym czyszczeniu cystern, czy zbiorników.

 

Komponenty, które wykorzystujemy do instalacji:

Głowice myjące

 

Zaprojektowane zgodnie z certyfikowaną normą ATEX 94/9, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz ochronę. Twoje indywidualne potrzeby są dla nas najważniejsze, a głowice ciśnieniowe mogą być używane we wszelaki sposób z naciskiem na dowolną adaptację przepustowości oraz ciśnienia głowic. Do wyboru masz m.in. głowice z napędem elektrycznym, pneumatycznym lub strumieniowym. 

 

Pompy wysokociśnieniowe

 

Przeznaczone do pompowania czystej wody, ale także rozpuszczalników, kwasów i ługów, które będą wspomagać czyszczenie. Tak jak w przypadku innych komponentów, pompy zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikowaną normą ATEX 94/4 i mogą być używane nawet w potencjalnie zagrożonych wybuchem strefach. Przepustowość naszych pomp jest na poziomie między 4 000 do 40 000 l/h.

 

Generatory gorącej wody i pary

 

Urządzenia marki Kärcher od lat są kojarzone z podgrzewaniem wody, a zdobyte przez lata doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że dysponujemy najlepszymi produktami na rynku. Generatory wody HWE 4000 są podgrzewane za pomocą płynnych, jak i gazowych paliw i mogą być stosowane do gorącej wody, a także pary pod bardzo wysokim ciśnieniem. Wymienniki ciepła, które działają zgodnie z zasadą przeciwprądową, są wykorzystywane do podgrzewania wody do temperatury 95°C za pomocą nasyconej pary.

 

Innowacyjny system sterowania 

 

Monitoring, dokumentacja i sterowanie konkretną instalacją centralną jest niezwykle ważne ze względów bezpieczeństwa, ale też ogólnej kontroli. Innowacyjny system sterowania Kärcher spełnia wszystkie najwyższe standardy w przemyśle i jest skonstruowany tylko z renomowanych i sprawdzonych części na rynku. Każde urządzenie sterujące jest indywidualnie zaprojektowane pod daną firmę i jej projekt instalacji czyszczenia wnętrz zbiorników, czyli posiada: elektryczne jednostki sterujące do wszystkich komponentów, skrzynki wyłączników z głównymi i sterującymi obwodami, licznik godzin pracy dla każdej pompy wysokociśnieniowej, jak również czujnik usterek każdego podzespołu.

 

Akcesoria i środki czyszczące Kärcher

 

Nasze akcesoria i środki czyszczące zawsze są idealnie dopasowane do naszych urządzeń, dzięki którym zwiększają swoje możliwości w czyszczeniu, jak i zakresu zastosowań. Dodatkowe akcesoria poszerzają możliwości instalacji w procesie mycia wnętrz zbiorników i cystern, a środki czyszczące świetnie sprawdzą się przy czyszczeniu zbiorników od zewnątrz. Wypróbuj i przekonaj się sam!

Formularz kontaktowy
 •  
Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl