Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Parownice Karcher

Co chcesz wyczyścić?

Opcje przeglądania

Bezkompromisowa jakość

Marka Kärcher stała się już synonimem wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących. A sama nazwa Kärcher wiąże się z najwyższa jakością produktów i skutecznością technologii czyszczenia. Na to postrzeganie niebagatelny wpływ ma również rosnąca na świecie popularność parownic Kärcher. Produkowane w zakładach Kärcher w Obersontheim w Niemczech przez doświadczoną załogę gwarantują spełnienie oczekiwań najbardziej wybrednych klientów.

  • w kilka minut gotowe do użycia (krótki czas podgrzewania wody)
  • optymalnie dobrane akcesoria wspomagające czyszczenie
  • wysoka jakość wykonania
  • trwałość produktu
  • spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • komfort obsługi, łatwość stosowania

Efektywność pary

Dzięki zapewnieniu równomiernego wytwarzania gorącej pary wodnej przez parownice Kärcher – proces czyszczenia jest prowadzony z odpowiednią siłą i w optymalnym czasie.

Materiały wysokiej jakości

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów Kärcher produkowane są one z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenia Kärcher, w tym parownice domowe mogą być z powodzeniem stosowane przez wiele lat!

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Każda parownica spełnia wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa, poświadczone odpowiednimi międzynarodowymi certyfikatami. Parownice są wyposażone w zabezpieczenie przed nieostrożnym uruchomieniem (np. przez dzieci) oraz zawór bezpieczeństwa uniemożliwiający otwarcie zbiornika wody, gdy znajduje się w nim para pod wysokim ciśnieniem.

Komfort pracy

Ergonomiczne rozwiązanie konstrukcyjne parownic Kärcher oraz elementów ich wyposażenia standardowego gwarantują wysoki komfort pracy urządzeniem. Skuteczność czyszczenia oraz wygodę obsługi można jeszcze zwiększyć korzystając z dodatkowych akcesoriów Kärcher optymalnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Kärcher: made in Germany

Kärcher jest firmą rodzinną, a jej historia sięga początków XX w. (1935). Te ponad 75 lat pracy nad rozwojem technologii i produkcji skutkuje dziś coraz bardziej wydajniejszymi, trwalszymi, ale i oszczędniejszymi, przyjaznymi środowisku urządzeniami czyszczącymi do zastosowań domowych i profesjonalnych. Przekonaj się sam - wypróbuj skuteczne urządzenia Kärcher we własnym domu!

Jak to działa?

Zobacz jak to działa!

Czyszczenie parą

Dlaczego parownica czyści?

Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych.

Parownice spełnią Twoje oczekiwania dotyczące czystości i higieny w domu.

Siła pary

Za skuteczność czyszczenia parowego odpowiadają parametry techniczne pracy parownicy: ciśnienie i prędkość strumienia pary oraz jej temperatura. Natomiast zakres zastosowań parownicy rośnie wraz z możliwymi do zastosowania akcesoriami. Parownice są produktami przyjaznymi środowisku. Technologia czyszczenia parowego nie dość, że nie wymaga stosowania czyszczących środków chemicznych, to równocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę!

Mikroskopijne cząsteczki pary

Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania.

Ciśnienie i prędkość

W parownicy para jest wytwarzana pod ciśnieniem przynajmniej 3.2 bar (jest to ciśnienie z jakim korek od szampana strzela z butelki). Oznacza to, że para opuszcza urządzenie z prędkością około 170 km/h! Efekt: szybkie i skutecznie usuwanie brudu.

 

Temperatura

Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100 ºC. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu.

Zabija 99,99% bakterii*

*Badanie Instytutu Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn, 2013.

Dokładne czyszczenie typowych domowych powierzchni twardych parownicą Kärcher usuwa 99,99% powszechnie występujących bakterii domowych.


Kliknij obrazek i pobierz ekspertyzę
1 2 NASTĘPNA
Sellingo.pl