Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Odkurzacze

Wielofunkcyjne i niezawodne odkurzacze od firmy Kärcher

Kultowa marka Kärcher posiada w swoim bogatym asortymencie urządzenia domowe, które zadowolą niejednego klienta, który szuka profesjonalnego sprzętu w korzystnej cenie! Niezwykłą popularnością wśród klientów cieszą się wielofunkcyjne odkurzacze, które posiadają zastosowanie na kilku płaszczyznach sprzątania, nie tylko na sucho! W naszej bogatej ofercie posiadamy odkurzacze parowe, piorące, bezworkowe, workowe, pionowe i wiele innych! Dzięki takiej możliwości wyboru każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie bez konieczności przeglądania ofert innych sklepów!

Gwarancja jakości i ergonomii pracy każdego odkurzacza

Praca z odkurzaczami Kärcher to najwyższa jakość pracy i ergonomia, która sprawi, że sprzątanie stanie się przyjemnością, a nie koniecznością tak jak było do tej pory! Wszystkie nasze odkurzacze łatwo się prowadzą podczas sprzątania i nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania. Oprócz tego wszystkie są przeznaczone do usuwania ciężkich zabrudzeń, a ich konstrukcja niweluje wszystkie ewentualne ryzyko uszkodzenia.

Odkurzacze parowe z oferty Kärcher

To niezwykle funkcjonalne urządzenia, które łączą dwa urządzenia w jednym kompaktowym odkurzaczu, który pomoże Ci usunąć zarówno suche jak i mokre zabrudzenia na płaskiej nawierzchni! Jest to odkurzacz, który jest przyjazny dla alergików, którzy mają problem z unoszącymi się zarazkami w powietrzu.

Odkurzacze piorące dla wszystkich wykładzin

Jeżeli Twój dom składa się głównie z wykładzin bądź dywanów i masz ciągły problem z plamami na nich, to te odkurzacze piorące z serii domowej są stworzone dla Ciebie! Oprócz prania wykładzin równie dobrze się sprawdzą jako zwykłe odkurzacze do sprzątania suchych zabrudzeń!

Odkurzaj na sucho i na mokro

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również odkurzacze, które są przeznaczone do pracy na sucho i na mokro. Jest to idealne rozwiązanie do domu jak i do warsztatu, dzięki swoim pojemnym zbiornikom, których nie trzeba opróżniać za każdym razem po sprzątaniu! Jest to świetna alternatywa dla osób, które szukają odkurzaczy do użytku domowego jak i przemysłowego!

Sellingo.pl