Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Co możesz umyć myjką ciśnieniową marki Kärcher?

Posiadasz myjkę ciśnieniową od marki Kärcher? A może dopiero zastanawiasz się nad jej zakupem? Jeśli tak, to z pewnością w głowie wysuwa Ci się pytanie, jakie rzeczy możesz umyć myjką ciśnieniową na swoim podwórku i w ogrodzie. Szeroki zakres zastosowań naszych urządzeń wysokociśnieniowych pozwala na ich używanie w różnych obszarach, dlatego są tak mocno rozchwytywane wśród klientów w całej Polsce. Chcesz dowiedzieć się, co możesz umyć myjką ciśnieniową? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i rozwiej swoje wątpliwości!

Na podwórku i w ogrodzie - wypróbuj sam!

Myjka ciśnieniowa jest świetnym urządzeniem do ogrodu, gdzie doskonale sprawdzi się w myciu narzędzi, mebli ogrodowych, tarasu, czy kostki brukowej. Jednak to nie wszystkie możliwości myjki ciśnieniowej! Każda klasa myjek charakteryzuje się unikatowymi parametrami, które pozwalają na osiągnięcie różnych efektów czyszczenia. Myjki wyższej klasy np. K 5, K 7 mają o wiele bardziej rozwinięte pod względem funkcjonalności parametry, ponieważ ich system SMART pozwala np. na sterowanie myjki przez aplikację telefonu za pomocą Bluetooth. Myjki niższej klasy np. K 2, czy K 3 dobrze sobie radzą na niewielkich powierzchniach przy umiarkowanych zanieczyszczeniach. 

Dla kogo, jaka myjka? 

 

Klasa K 2 - myjki ciśnieniowe w większości o kompaktowych rozmiarach do usuwania lekkich i niewielkich zanieczyszczeń. Wydajność myjek klasy K 2 wynosi 20 m² na godzinę, dlatego idealnie sprawdzą się na mniejszych przestrzeniach. Jeśli Twój ogródek i podwórko są stosunkowo niewielkie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą myjek ciśnieniowych K 2. 

 

Klasa K 3 - przeznaczona do usuwania lekkich i umiarkowanych zanieczyszczeń, które nie przekraczają wydajności powierzchniowej 25 m² na godzinę. Klasa K 3 charakteryzuje się dużą gamą dodatkowych akcesoriów i środków chemicznych załączonych w zestawach. Mobilne myjki ciśnieniowe klasy K 3 to świetny wybór jeśli nie ogranicza Cię miejsce, a jednocześnie nie masz za dużego podwórka lub samochodu, które będziesz czyścić tą myjką. 

 

Klasa K 4 - urządzenia z klasy K 4 są przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników myjek ciśnieniowych lub dla osób, które mają większe przestrzenie do wyczyszczenia na swoim podwórku. Myjki klasy K 4 posiadają wydajność 30 m² na godzinę i z łatwością wyczyszczą umiarkowane zanieczyszczenia. Zaawansowane silniki chłodzone wodą tej klasy myjek zapewniają im długą żywotność, a Tobie lata pracy z tymi urządzeniami. 

 

Klasa K 5 - ta seria myjek ciśnieniowych to prawdziwy must-have dla wymagających klientów, którzy potrzebują urządzeń do usuwania uporczywych zanieczyszczeń. Wydajność 40 m² na godzinę pozwala na czyszczenie zabrudzeń na dużych i średnich podwórkach. Solidna pompa z aluminiowymi elementami oraz silnik chłodzony wodą sprawiają, że klasa myjek K 5 jest niezawodna i bardzo trwała. 

 

Klasa K 7 - najwyższa klasa myjek ciśnieniowych z serii domowej dla prawdziwych ekspertów w myciu wśród naszych klientów. Duża wydajność powierzchniowa, bo 60 m² na godzinę pozwala na czyszczenie bardzo uporczywych zanieczyszczeń. Klasa K 7, posiada tak samo, jak klasa K 5 solidną pompę z aluminiowymi elementami oraz silnik chłodzony wodą. Myjki ciśnieniowe K 7 mają dużo dodatkowych akcesoriów w zestawach i środków chemicznych, które pozwalają osiągnąć jeszcze lepsze efekty czyszczenia. 

Myj wszystko jak ekspert, dzięki naszym myjkom ciśnieniowym

Nasze myjki ciśnieniowe są banalnie proste w użyciu, a ich liczne zastosowania w praktyce są nieograniczone. Nasi klienci chwalą sobie myjki ciśnieniowe w wielu zakresach prac wokół ogródka i domu i często z niższych modeli z klas K 2, K 3 po czasie kupują te wyższe, aby cieszyć się pełnią możliwości tych urządzeń. Dlaczego myjkami ciśnieniowymi od marki  Kärcher możesz myć jak ekspert? Wszystko dzięki funkcji Smart Control w wybranych modelach myjek w połączeniu z aplikacją Home&Garden z wykorzystaniem Bluetooth. Kärcher jako pierwsza marka w historii połączyła urządzenia wysokociśnieniowe z aplikacją na telefon, dzięki czemu możesz wybrać jakie ciśnienie wody wybrać do mytego przedmiotu, jak i akcesoria, które zwiększą rezultaty czyszczenia. 

Obszar zastosowań naszych myjek ciśnieniowych 

Doświadczeni przez naszych klientów i nas samych, wiemy, że myjki ciśnieniowe są najczęściej wybierane do czyszczenia: 

  • schodów 
  • rowerów 
  • samochodów motocykli i skuterów
  • mebli ogrodowych
  • fasady domów 
  • basenów i patio 
  • murków i ścieżek ogrodowych 
  • maszyn i narzędzi ogrodowych 
  • kamperów i samochodów terenowych 

Jesteśmy przekonani jednak o tym, że obszar naszych myjek ciśnieniowych jest znacznie większy, a każdy klient jest w stanie dostosować możliwości urządzenia pod swoje indywidualne potrzeby. Warto brać pod uwagę podczas zakupu myjki, jej klasę, ponieważ im większa jej wydajność powierzchniowa, tym lepiej sprawdzi się podczas mycia niektórych obszarów, urządzeń i pojazdów np. myjką Klasy K 2 nie będziesz w stanie umyć basenu, czy samochodu. 

Praktyczna wskazówka podczas mycia

Ciśnienie wody zawsze jest najwyższe przy samej lancy, dlatego przy usuwaniu uporczywego brudu lancę należy trzymać w jak najbliższej odległości od brudnej powierzchni. Jeśli masz do czynienia z niewielkimi zabrudzeniami, to zwiększ dystans między lancą a daną powierzchnią. 

Cztery linie, cztery różne możliwości 

Każda klasa myjek ciśnieniowych dzieli się dodatkowo na linie: Smart Control, Power Control, Compact oraz na K 2 Battery. Czym różnią się od siebie poszczególne linie?

 

Linia Smart Control to zaawansowane technologicznie myjki wysokociśnieniowe, które radzą sobie nawet z najcięższymi zadaniami. To właśnie ta linia urządzeń daje Ci możliwość połączenia z aplikacją Home&Garden! Dodatkowo standardowo w każdym urządzeniu tej linii masz m.in. pistolet Smart Control oraz lancę wysokociśnieniową 3 w 1 Multi Jet. 

 

Linia Power Control skutecznie i delikatnie zadba o czyszczenie podwórka i ogrodu. Z tej linii również możesz korzystać z dodatkowego wsparcia na poziomie aplikacji Home&Garden. Dodatkowe elementy w standardzie, jak pistolet wysokociśnieniowy Power Control z ekranem, czy lanca wysokociśnieniowa Vario Power pozwolą Ci osiągnąć zadowalające efekty czyszczenia. 

 

Linia Compact jak sama nazwa mówi, jest przeznaczona dla osób, które szukają kompaktowych myjek ciśnieniowych, niezabierających dużo miejsca podczas transportu i przechowywania. Szybka gotowość do pracy tych urządzeń w połączeniu z wysokimi parametrami, jak i niską wagą urządzenia sprawia, że jest to pożądana linia urządzeń wśród klientów. 

 

K 2 Battery linia urządzeń do mniejszych i punktowych zadań związanych z czyszczeniem ciśnieniowym, gdzie ma dostępu do sieci elektrycznej. Wygoda z tej linii myjek polega na braku kabla, którego nie trzeba specjalnie ciągnąć, co daje pełną swobodę użytkowania. 

Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl