Opinie o Nas
Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN
tax-free

Odkurzacze parowe

Opcje przeglądania

Odkurzacze parowe od marki Kärcher

Szukasz jednego urządzenia, które zastąpi Ci kilka podstawowych sprzętów domowych? Odkurzacz parowy od marki Kärcher to prawdziwa rewolucja w Twoim domu! Urządzenia domowe SV 7 to doskonałe połączenie odkurzaczy domowych oraz parownic, dzięki którym możesz sprzątać suche zanieczyszczenia oraz odsysać niewielkie ilości wody! Na czym polega tajemnica tych odkurzaczy? W jednym przejściu urządzenie podaje parę, a następnie ją zasysa wraz z rozpuszczonym brudem, który znajduje się na danej powierzchni.

Wielofunkcyjność i ergonomia pracy, sprawdź to sam

Wszystkie urządzenia od marki Kärcher to praktyczne domowe i profesjonalne sprzęty, które charakteryzują się ergonomią pracy i wygodą użytkowania! Odkurzacze parowe SV 7 to doskonała alternatywa dla alergików, którzy mają problem z roztoczami i pyłkami, które zatrzymują się w domach. Zwykły odkurzacz może sobie z tym nie poradzić, ale odkurzacze parowe od marki Kärcher z filtrem HEPA zatrzymuje wszystkie roztocza, zarodniki grzybów i inne bakterie w swoim filtrze! Dodatkowo odkurzacze parowe są przeznaczone do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń i idealnie nadaje się do dużych jak i małych przestrzeni!

Przystosowane do pracy w każdym domu

Wszystkie odkurzacze parowe z naszej oferty z linii domowej są świetnie przystosowane do pracy w każdym domu i mieszkaniu, dzięki swoim niewielkim gabarytom oraz wysokiej funkcjonalności, która na pewno miło Cię zaskoczy! Odkurzacze parowe posiadają wszystkie niezbędne atesty, są odporne na zniszczenia oraz wszystkie są objęte gwarancją producenta! Urządzenia SV 7 nie posiadają worków, co dodatkowo je uatrakcyjnia! Od tej pory nie będziesz musiał ich wymieniać i kupować! Z odkurzaczem parowym możesz skutecznie czyścić podłogi, tapicerki, a nawet lustra i okna.

Odkurzaj na sucho i na mokro

Wygodny w użyciu odkurzacz parowy pozwoli Ci na jednoczesne odsysanie suchych śmieci oraz czyszczenie parą wodną. Wydatek pary wodnej może być z łatwością przez Ciebie kontrolowany, a sam zbiornik możesz szybko napełnić wodą. Samo urządzenie ma trzy różne zastosowania! Wystarczy, że użyjesz dodatków, które są w zestawie z każdym odkurzaczem!

Dodano do porównania
Kontynuuj zakupy
Przejdź do porównywarki
Sellingo.pl