Myjnie samochodowe Karcher

Łączą w sobie najwyższą niezawodność z łatwością obsługi, a ponadto wymagają jedynie minimalnych zabiegów konserwacyjnych i są wyjątkowo proste w serwisowaniu.
W zależności od wielkości floty pojazdów mogą to być jednoszczotkowe myjnie RBS lub wysoce wydajne myjnie portalowe TB o dużej przepustowości.
Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe do samoobsługowych myjni samochodowych. Szeroki wybór modeli umożliwia dopasowanie urządzeń do warunków panujących w danej lokalizacji
Odkurzacze samoobsługowe przeznaczone do myjni samochodowych i stacji paliw. Wyposażone we wrzutnik monet lub żetonów. Dostępne w różnych wersjach, zarówno jedno jak i dwustanowiskowych.

Koncepcja mycia bezdotykowego

Niezawodne systemy wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärcher dają szansę nie tylko na założenie własnej firmy, lecz także na czerpanie dodatkowych dochodów na stacjach benzynowych, przy salonach, warsztatach i myjniach samochodowych.


Satysfakcja od samego początku: rozwiązania Kärcher w zakresie myjni

Salony sprzedaży, serwisy samochodowe, inwestorzy czy centra mycia pojazdów – zaawansowane rozwiązania w zakresie myjni samochodowych dostosowane do indywidualnych wymagań projektowych. Doskonałe jakościowo i efektywne kosztowo.


Myjnie wielostanowiskowe Kärcher – doskonała inwestycja.

Inwestowanie w nowoczesne myjnie samoobsługowe jest bardzo opłacalne, a z systemami firmy Kärcher optymalnie dostosowanymi do miejscowych warunków nie może się nie udać. W praktyce okazuje się jednak, że samemu często trudno poradzić sobie z planowaniem i realizacją wiele obiecującego projektu. Dlatego też Kärcher oferuje swoją pomoc. W zależności od indywidualnych wyobrażeń można skorzystać z kompletnej oferty lub tylko z kilku propozycji niezawodnej technologii.


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w kwestii myjni i systemów czyszczących. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z myjniami.

Kontakt w sprawie myjni:
603 112 663
Fax
22 380 62 38

Email:
krystian.szostak@karchercenter-mjm.pl

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl