Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Porównanie urządzeń wysokociśnieniowych K 3 Full Control, K 5 Full Control, K 7 Full Control Plus Flex

Jakie urządzenie wysokociśnieniowe wybrać?

Wszyscy wkraczamy w sezon, w którym rozpoczynają się wiosenne porządki, a co za tym idzie - bierzemy się za sprzątanie domu i prace ogrodowe. W końcu kto nie myśli o tym, żeby wyciągnąć meble z garażu i postawić je już na tarasie? W tym czasie stajemy często przed wyborem, jakie urządzenie do czyszczenia wybrać, aby sprawdziło się ono uniwersalnie do mycia podjazdu, samochodu, motoru oraz rowerów.

Wybór myjki wysokociśnieniowej może być nie lada wyzwaniem dla osoby, która robi to pierwszy raz i nigdy jeszcze nie używała tego typu urządzenia.

Dlatego właśnie postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku naszych klientów i przedstawić wam trzy najlepiej sprzedające się modele myjek ciśnieniowych. Myjek, które idealnie sprawdzą się do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni i sprzętów, które znaleźć można dookoła domu. Każda z nich, pomimo wizualnego podobieństwa, różni się przede wszystkim specyfikacją, która jest niezwykle istotna przy zakupie takiego urządzenia.

Drobne prace domowe, do tego sprawdzi się idealnie model K 3 Full Control!

Kärcher K 3 Full Control to myjka wysokociśnieniowa posiadająca specjalną funkcję regulacji ciśnienia niezbędna dla lekkich i średnich zabrudzeń m.in. narzędzi i mebli ogrodowych, rowerów, ogrodzeń oraz motocykli. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia to aż 25 m².

Dla mniej wymagających użytkowników, jest to urządzenie, które sprawdzi się w niemal każdych, drobnych pracach domowych w ogrodzie. Kompaktowość urządzenia pozwala na wygodne przechowywanie w garażu, a dołączoną lancę możesz umieścić na urządzeniu.

Wyposażenie:

Myjka została wyposażona w gładko poruszające się kółka, 6-cio metrowy wąż wysokociśnieniowy, odkurzacz z rotacyjnym ciśnieniem oraz w dwie lance: nowy model FC Click Vario Power, lancę rotacyjną i pistolet wysokociśnieniowy G 120 Q Full Control posiadający wskaźnik poziomu ciśnienia wody.

Urządzenie dla tych, którzy wymagają trochę więcej, czyli K 5 Full Control!

Kärcher K 5 Full Control to myjka wysokociśnieniowa ze specjalną funkcją regulacji ciśnienia dla dużych zabrudzeń m.in. mebli ogrodowych, rowerów, ogrodzeń, motocykla i samochodu. Wydajność powierzchniowa urządzenia wynosi 40 m²!

Myjka ciśnieniowa K 5 Full Control to urządzenie dla wymagających, dlaczego? Posiada o wiele bardziej zaawansowane funkcje niż poprzednia myjka np. takie jak: system Plug ’n’ Clean, który umożliwia podawanie środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania, silnik chłodzony wodą co wydłuża jego żywotność urządzenia, pistolet wysokociśnieniowy G 145 Q Full Control i wiele innych.

Dodatkowym atutem jest również dłuższy wąż, siatka na wyposażenie dodatkowe oraz teleskopowy uchwyt. K 5 Full Control to prawdziwa gratka dla osób, które kochają zajmować się swoim ogrodem i domem.

Wyposażenie:

Myjka została wyposażona w gładko poruszające się kółka, 8-mio metrowy wąż wysokociśnieniowy, dyszę rotacyjną oraz w dwie lance: nowy model FC Click Vario Power, lancę rotacyjną i pistolet wysokociśnieniowy G 145 Q Full Control ze wskaźnikiem poziomu ciśnienia wody. Dodatkowo, model K 5 Full Control posiada system szybkiego złącza Quick Connect oraz system podawania środka czyszczącego Plug ’n’ Clean.

Polecamy zainteresować się modelami urządzeń w zestawach, jak np. K5 Full Control Splash Guard, który poza w/w wyposażeniem posiada ponadto specjalną osłonę przeciwrozbryzgową SplashGuard przystosowaną do obydwu lanc myjki K5.

 

Najbardziej rozchwytywany model na rynku wśród myjek, czyli K 7 Premium Full Control Plus Flex!

Karcher K 7 Premium Full Control Plus Flex to myjka wysokociśnieniowa ze specjalną funkcją regulacji ciśnienia dla dużych zabrudzeń m.in. schodów, ścian z kamienia, patio, rowerów, ogrodzeń, motocykla oraz samochodu. Wydajność powierzchniowa urządzenia wynosi aż 60 m²!

Jeżeli myślisz o naprawdę dużych porządkach to zachęcamy do zapoznania się właśnie z tym modelem myjki! K 7 Premium Full Control Plus Flex jest zdecydowanie najlepiej wyposażoną myjką, która w swojej technologii zadowoli prawdziwych miłośników wiosennych porządków.

Myjka K 7 Premium Full Control Plus Flex posiada zupełnie nowy pistolet z przyciskami +/- oraz wyświetlaczem LCD dla lepszej kontroli ciśnienia wody i dozowania środków czyszczących, dodatkowo urządzenie zawiera bęben na 10-cio metrowy wąż oraz nową lancę rotacyjną Multi Jet 3-w-1, gdzie wybór strumienia odbywa się poprzez przekręcenie lancy.Warto wspomnieć o tym że wąż typu flex to najnowsze technologicznie rozwiązanie ze specjalnym systemem Anti-Twist który zapobiega skręcaniu się węża podczas pracy!

Wyposażenie:

Myjka została wyposażona w gładko poruszające się kółka, 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy, bęben na wąż oraz w lancę Multi Jet 3-w-1 i pistolet G 180 Q Full Control Plus z wyświetlaczem LCD. Dodatkowo, model K 7 Premiun Full Control Plus Flex posiada system szybkiego złącza Quick Connect oraz system podawania środka czyszczącego Plug ’n’ Clean.

Który produkt spełni Twoje oczekiwania?

Musisz pamiętać o tym, że niezależnie od tego którą myjkę wybierzesz, każda sprawdzi się idealnie przy drobnych pracach domowych. Warto jednak przemyśleć swój zakup i zastanowić się nad tym, czy przypadkiem nie będziesz używał jej częściej i dłużej np. myjąc samochody bądź patio na tarasie. Przy tych dwóch opcjach myjka K 3 Full Control może nie wystarczyć, ze względu na mały zasięg powierzchniowy i krótszy zasięg węża. Długotrwała praca z myjką lub praca na wysokości może być wtedy utrudniona, a zdecydowanie łatwiej i szybciej wykonać takie czyszczenie modelem K 5 Full Control lub K 7 Premium Full Control Plus Flex.

 

K 3 Full Control to urządzenie, które zawiera podstawowe funkcje. Sprawdzą się one głównie przy lekkich, bądź średnich zabrudzeniach. W tym modelu bardzo trudnym będzie mycie dużego samochodu terenowego czy wysokich ścian z kamienia. Jeżeli chodzi o narzędzia ogrodowe, grill bądź rower, w tych zadaniach sprawdzi się ona świetnie! Nie mając dużych wymagań na pewno będziesz z niej bardzo zadowolony, a samo urządzenie nie zajmie dużo miejsca w garażu lub schowku na narzędzia!

 

K 5 Full Control oraz K 7 Premium Full Control Plus Flex to urządzenia dla tych, których oczekiwania odbiegają od standardów! Mycie samochodu terenowego, patia, domu, ścian czy wysokiego ogrodzenia nie może być łatwiejsze i wygodniejsze. Obie myjki posiadają wysoki standard wyposażenia, nowe systemy lanc, bardzo długie węże wysokociśnieniowe, a przede wszystkim, mają o wiele większe zasięgi niż w przypadku K 3 Full Control. Warto pomyśleć o tym ile zaoszczędzić możesz na myjni, którą zastąpić może jeden z dwóch modeli.

 

Sellingo.pl