Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Promocja na parownicę SC 4 EasyFix-najtaniej w internecie!

Jesteś prawdziwym łowcą okazji i od dawna szukasz parownicy SC 4 EasyFix w niższej cenie? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą ofertę, jaką znajdziesz w internecie! Zanim jednak przejdziemy do samego modelu urządzenia, to warto wspomnieć, dlaczego parownice od marki Kärcher są tak popularne i chętnie kupowane przez klientów z całego świata. Zapewniające wysoki standard czyszczenia, wielofunkcyjność oraz łatwość obsługi, są gwarancją Twojego zadowolenia podczas sprzątania domu! Sprawdź zalety promocyjnego modelu SC 4 EasyFix oraz wszystkich parownic dostępnych w naszej ofercie.

Gwarancja czystego domu z pomocą jednego urządzenia

Bogaty pakiet akcesoriów do sprzątania stanowi o tym, że parownica SC 4 EasyFix to rewolucyjne urządzenie, którym sprzątniesz większość powierzchni w swoim domu bez pomocy innych środków czystości czy urządzeń. Dodatkowo niższa atrakcyjna cena 799,50 zł sprawia, że przez wiele lat zaoszczędzisz na innych rzeczach związanych z utrzymaniem domu w czystości.

Poznaj wszystkie możliwości parownicy SC 4 EasyFix i ciesz nieskazitelną czystością: 

  • Możliwość czyszczenia różnych rodzajów podłóg 
  • Innowacyjny zbiornik na wodę pozwalający sprzątać bez przerw 
  • Bogaty pakiet akcesoriów, które można przechowywać na urządzeniu 
  • Unikanie kontaktu z brudem, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom 
  • Mniejsze zużycie wody, co sprawia, że urządzenie jest przyjazne środowisku 

Jeśli dalej się zastanawiasz nad tym, czy parownica SC 4 EasyFix jest urządzeniem na Twoje potrzeby, to koniecznie sprawdź, gdzie znajdzie swoje zastosowanie! Jesteśmy przekonani, że możliwości jej wykorzystania sprawią, że to urządzenie stanie się bardziej przydatne niż myślisz! Zastąp sobie parownicą kilka urządzeń naraz i ciesz się nieskazitelną czystością. 

Zastosowanie SC 4 EasyFix w domu:

  • Bez problemu zastąpi Ci środek do czyszczenia szyb oraz okien, dzięki dyszy ręcznej z powłoczką z mikrofibry
  • Oprócz czystych podłóg SC 4 EasyFix pozwoli Ci się cieszyć czystą łazienką m.in. kabiną prysznicową, kafelkami, czy kaloryferami
  • Kuchnia, również będzie nieskazitelnie czysta, dzięki możliwościom parownicy do czyszczenia okapu, blatu kuchennego, pieca, piekarnika, czy kafelków kuchennych
  • Oprócz tego oczywistym przeznaczeniem mopa parowego (parownicy) jest czyszczenie podłóg, ale też fug 

Parownice od marki Kärcher-prawdziwy must-have!

Parownice od marki Kärcher to najlepiej sprzedające się urządzenia, które zdobyły uznanie w oczach klientów już kilka dobrych lat temu. Od tamtej pory parownice z roku na rok są coraz bardziej ulepszane pod potrzeby klientów. Wielofunkcyjność, to na pewno jedna z kuszących rzeczy, które zachęcają do zakupu. Innym decydującym czynnikiem jest czyszczenie parą wodną, która pozwala nam na doczyszczenie najbardziej problematycznych powierzchni bez pomocy środków chemicznych. Gorąca para wodna skutecznie również walczy z bakteriami i wirusami, co może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Ważnym aspektem parownic jest również ekologiczne czyszczenie, które zużywa małą ilość wody w porównaniu z innymi urządzeniami. Mopy parowe są też o wiele bardziej higieniczne niż zwykłe mopy, które zbierają na swojej powierzchni brud i bakterie. Jeśli do tej pory nie słyszałeś o parownicach Kärcher, to koniecznie sprawdź naszą ofertę już dziś!

Sellingo.pl