Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Poznaj profesjonalne myjki wysokociśnieniowe od marki Kärcher!

Jeżeli szukasz nowości w świecie myjek wysokociśnieniowych, to z pewnością tej wiosny i lata miło się zaskoczysz. Pierwsze zasilane akumulatorowo urządzenie profesjonalne jest już dostępne w sprzedaży! Wiemy, że wielu z naszych stałych klientów od momentu premiery urządzeń akumulatorowych czekało na to, aż pojawią się one, ale w wersji profesjonalnej. HD 4/11 C Bp, to mobilna myjka wysokociśnieniowa z serii urządzeń Professional w zestawie z dwoma akumulatorami 36 V litowo-jonowymi. Jeżeli zastanawiasz się nad zakresem zastosowań tej myjki, to możesz mieć pewność, że doskonale sprawdzi się w obszarach komunalnych oraz we wszelkich obszarach architektury krajobrazu. 

Jakie są zalety posiadania myjki bezprzewodowej?

  • Jesteś niezależny od innych źródeł energii, które nie są dostępne na danym obszarze.
  •  Akumulatory dołączone w zestawie do myjki są kompatybilne z innymi urządzeniami marki Kärcher zasilanymi akumulatorami 36 V.
  • Bateria jest wydajna, dlatego zawsze możesz mieć pewność, że zyskujesz długi czas pracy. 
  • Myjka wysokociśnieniowa bezprzewodowa daje optymalne efekty czyszczenia. 

Ten nowy model myjki wysokociśnieniowej HD 4/11 C Bp doskonale sprawdzi się w małych i średnich firmach. Udogodnienia w postaci dostosowania myjki do obszaru pracy, czy automatyczna redukcja ciśnienia, sprawia, że jest to niezwykle pożądany model. Tryb eco!efficiency dobrze doczyszcza lżejsze zanieczyszczenia i tym samym wydłuża czas pracy akumulatora do 34 minut!

Myjki wysokociśnieniowe bez funkcji podgrzewania wody

 

W sklepie mjm.com.pl znajdziesz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe bez funkcji podgrzewania wody, z każdej klasy produktów, które w danym momencie Cię interesują! Do wyboru masz m.in. klasę super, średnią, czy kompakt. Nowoczesne myjki bez funkcji podgrzewania wody radzą sobie z zabrudzeniami trudno dostępnymi dla zwykłych urządzeń. Pompa, która znajduje się we wszystkich urządzeniach wysokociśnieniowych, tłoczy wodę, która wydostaje się przez pistolet w myjce z wysokim ciśnieniem. To właśnie dzięki dużemu ciśnieniu wody, myjka usuwa grube warstwy zanieczyszczeń nawet na nierównym terenie! Myjki bez funkcji podgrzewania wody są napędzane m.in. prądem o napięciu od 230 V (1-fazowe), 400 V (3-fazowe) oraz bateryjnie (np. w nowości na sklepie HD 4/11 C Bp). Pompy, które znajdują się w urządzeniach marki Kärcher są solidne i niezawodne i tym samym mogą osiągnąć do nawet 250 bar! Inne elementy myjek wysokociśnieniowych takie jak: pistolet, lance i dysze podkręcają efekty czyszczenia i tym samym pozwalają osiągnąć lepsze efekty. Kiedy warto wybrać urządzenie wysokociśnieniowe bez funkcji podgrzewania wody? Jeżeli Twoja firma zajmuje się m.in. czyszczeniem budynków zewnętrznie np. myciem elewacji, to ten rodzaj myjek jest dostosowany właśnie do tego! Myjki bez funkcji podgrzewania wody dobrze się sprawdzą również przy czyszczeniu urządzeń budowlanych i nie tylko! 

Myjki wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody 

Myjki z funkcją podgrzewania wody nadają pracy tempa, dzięki jeszcze większej skuteczności czyszczenia. Efekt można uzyskać niemalże natychmiast, dlatego myjka z funkcją podgrzewania wody może być dobrym wyborem dla firm sprzątających lub budowlanych. Myjki z serii Professional z funkcją podgrzewania wody świetnie sprawdzą się przy myciu samochodów osobowych, autobusów, maszyn rolniczych, czy budowlanych. Znajdą również zastosowanie w innych obszarach m.in. przy myciu wiat magazynowych, kostki brukowej, dachów, czy wylewek betonowych. To wszystko sprawia, że są to urządzenia wszechstronne i pożądane przez wiele firm. Do wyboru z myjek profesjonalnych z funkcją podgrzewania wody masz m.in. myjki spalinowe, które nie ograniczają Cię w żaden sposób do miejsca, ponieważ nie ma konieczności podłączania ich do prądu. Myjka spalinowa z funkcją podgrzewania wody jest częstym wyborem z serii profesjonalnej ze względu na wygodę pracy z nią. Często są one wybierane m.in. do straży pożarnej, wojska, firm budowlanych, czy przez hodowców zwierząt. Podwyższona trwałość wszystkich naszych myjek wysokociśnieniowych sprawia, że posłużą Ci one przez wiele lat. Wysokociśnieniowe urządzenia z funkcją podgrzewania wody są niezastąpione w pracach zewnętrznych i dają optymalne efekty czyszczenia. 

Sezon na myjki wysokociśnieniowe czas zacząć!

Wiosna i lato, to dobry moment na to, aby kupić myjkę wysokociśnieniową i porządnie wysprzątać zaplecze całej firmy! Jeśli od dawna zastanawiasz się nad tym, czy kupić profesjonalną myjkę, to nasza odpowiedź jest prosta: nie zwlekaj, ani chwili dłużej! Niezależnie od tego, czy kupujesz swoją pierwszą myjkę wysokociśnieniową, czy chcesz wybrać kolejną, to nasi doradcy służą Ci pomocą internetową jak i osobistą w salonach stacjonarnych. Jesteśmy przekonani o tym, że myjki od marki Kärcher spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i że zostaną z Tobą na dłużej!

Sellingo.pl