Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Najnowsze myjki wysokociśnieniowe od marki Kärcher!

Chcesz posiadać narzędzia prawdziwego eksperta i nie tracić czasu na mycie ręczne samochodu, czy każdego krzesła na swoim podwórku? Jeśli tak, to najnowsze myjki wysokociśnieniowe od marki Kärcher dostępne w Kärcher Center MJM Jaroszyńscy są niezbędnikiem, który musi posiadać, każdy miłośnik porządku i ogrodnictwa! Ta wiosna będzie szczególnie obfita w nowości w naszym sklepie internetowym oraz salonach sprzedaży! Dzięki specjalnej aplikacji Kärcher Home&Garden dowiesz się jak korzystać ze swojej myjki ciśnieniowej we właściwy sposób i jakie optymalne dobrać ciśnienie do mytego w danym czasie przedmiotu! Poznaj rewolucyjne urządzenia Kärcher i ciesz się nimi przez kolejne lata! Nasze myjki wysokociśnieniowe, to najchętniej kupowane produkty w sklepie MJM, co sprawia, że cieszą się ogromnym zaufaniem wśród klientów na rynku.

 

Pierwsze takie urządzenia połączone z aplikacją

Z pomocą swojego smartfona możesz z łatwością połączyć się z aplikacją Home&Garden i korzystać z porad dotyczących używania naszych myjek wysokociśnieniowych. Jak działa aplikacja? To naprawdę proste! W przypadku myjek Power Control konsultant dostępny w aplikacji wskazuje Ci, w jaki sposób czyścić dane przedmioty. Wskazówki zawierają m.in. optymalny poziom ciśnienia do określonej nawierzchni, czy przedmiotu, który w danym czasie sprzątasz. Aplikacja do zarządzania myjką wysokociśnieniową Smart Control umożliwia połączenie za pomocą Bluetooth i dzięki niej możesz poczuć się jak prawdziwy profesjonalista! Przedmioty i nawierzchnie sprzątane przez Ciebie będą bezpieczne, dzięki dawce wiedzy, jaką znajdziesz bez problemu w swoim smartfonie, a dodatkowo z poziomu aplikacji będziesz mógł sterować swoją myjką Smart Control! Inteligentne rozwiązanie od marki Kärcher jest dostępne w App Store oraz Google Play, ściągnij aplikację Home&Garden już dziś!

 

Jeszcze lepsze usuwanie zanieczyszczeń!

Tryb Boost to dodatkowa moc dla Twojej myjki wysokociśnieniowej, która usunie niewygodne dla Ciebie zanieczyszczenia w mgnieniu oka! Jak działa ten tryb w praktyce? Po jego uruchomieniu na myjce trybu zwiększy ona swoje ciśnienie na 30 sekund, co będzie miało przełożenie na lepsze efekty czyszczenia. Jak aktywować ten tryb? Wystarczy, że uruchomisz go bezpośrednio za pomocą pistoletu wysokociśnieniowego lub w aplikacji Home&Garden! Inne akcesoria dołączone do naszych myjek wysokociśnieniowych takie jak pistolet wysokociśnieniowy Smart Control, lanca spryskująca 3 w 1 Multi Jet oraz inne, dostępne funkcje myjki pozwalają osiągnąć zadowalające rezultaty czyszczenia! Jeśli dalej się zastanawiasz nad zakupem, to mamy nadzieję, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Jakie są korzyści z posiadania myjki Kärcher Smart Control?

Jeżeli lubisz spędzać czas w ogrodzie i na podwórku, to myjka wysokociśnieniowa może być niezbędnym narzędziem, aby móc cieszyć się czystym tarasem oraz narzędziami w ogrodzie! Myjka wysokociśnieniowa jest narzędziem, które możesz wykorzystywać do wielu zadań, należą do nich m.in. mycie tarasu, krzeseł ogrodowych, stolików, a co najlepsze możesz nią również umyć samochód, rower czy motor. Jest to nie lada gratka dla naszych klientów i od wielu lat są najczęściej kupowanymi produktami w naszym sklepie internetowym! Nie da się ukryć, że wielu kupujących ceni sobie wielofunkcyjność naszych myjek oraz ich zalety. Poznaj niektóre z nich:

 

  • Myjka wysokociśnieniowa posiada wygodny wyświetlacz LCD, który wskazuje aktualny poziom ciśnienia.
  • Z poziomu aplikacji Home&Garden lub pistoletu wysokociśnieniowego możesz wybrać poziom ciśnienia spośród trzech dostępnych.
  • Lanca wysokociśnieniowa 3 w 1 dostępna w zestawie pozwala na wybór rodzaju strumienia.

 

Kup już dziś i ciesz się zadbanym otoczeniem wokół domu tej wiosny!

Myjki wysokociśnieniowe Power Control to wyjątkowe urządzenia, które ułatwiają pracę na podwórku każdemu posiadaczowi odrobiny zieleni wokół domu! Jeśli kupujesz myjkę z myślą o myciu samochodu, bądź motoru samodzielnie, to możesz ją wykorzystywać również do prac ogrodowych i podwórkowych. W naszej ofercie najnowszych myjek wysokociśnieniowych znajdziesz m.in. urządzenia kompaktowe, bezprzewodowe oraz takie, które delikatnie i skutecznie czyszczą dane nawierzchnie i przedmioty. Każda myjka wysokociśnieniowa posiada klasę wydajności wydatku wody. Im parametry myjki wysokociśnieniowej są wyższe, tym proces samego czyszczenia jest krótszy i skuteczniejszy. Myjki klasy 7 są przeznaczone do sprzątania dużych nawierzchni np. fasad domów, kamperów, basenów, czy dużych samochodów. Z kolei myjki niższej klasy 2 lub 3 są przeznaczone do mniejszych nawierzchni i przedmiotów m.in. krzeseł, stołów, rowerów.

 

Zarejestruj swoją myjkę i przedłuż jej gwarancję do 3 lat!

Chcesz przedłużyć gwarancję swojej myjki ciśnieniowej z linii Smart Control? Jeśli tak, to wystarczy, że zarejestrujesz ją w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu! Przedłużanie gwarancji jest możliwe tylko z dowodem zakupu (paragonem, fakturą), a następnie jest on weryfikowany przez serwis Kärcher. Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie → www.kaercher.com/pl/serwis-i-wsparcie/wsparcie-i-obsluga-klienta/gwarancja.htm

Sellingo.pl