Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Idealny prezent na Dzień Matki!

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Matki, ale masz pustkę w głowie, a pomysłów na prezent ciągle brak? Co powiesz na jeden z naszych odkurzaczy pionowych, które oprócz niesamowitego designu, oferują funkcjonalność, której nie znajdziesz nigdzie indziej? Nie da się ukryć, że sprzęt domowy szybko się zużywa, psuje albo nie spełnia naszych oczekiwań. Częste wymiany odkurzaczy to nie jest żadna nowość, a irytacja z tym związana jest niemała! Może warto postawić na nowe urządzenie, które radzi sobie niezawodnie z odkurzaniem na sucho, dzięki mocnej silne ssania oraz bezworkowemu filtrowi HEPA!
Dodatkowym atutem tego odkurzacza jest fakt, że nie zajmuje on dużo miejsca, nawet na bardzo małej przestrzeni w mieszkaniu! Można go z łatwością zmieścić do szafy w pozycji poziomej, a tym samym nie będzie Ci on przeszkadzał w codziennych czynnościach!

 

Podarunek na lata

Urodziny, Dzień Matki, Imieniny to idealny czas na to, aby dać komuś wyjątkowy prezent! Pamiętaj, że nie warto kupować prezentów, które posłużą tylko na chwilę. Zadowolenie z prezentu rodzi się dopiero wtedy, gdy spełnia on oczekiwane funkcje. Urządzenia od marki Kärcher to gwarancja długoletniej żywotności, użyteczności i efektów czyszczenia, które przewyższają inne maszyny domowe! Jesteśmy gwarantem innowacyjności, a każde nasze urządzenie posiada udogodnienia, które pozwalają Ci na odprężenie podczas długiego sprzątania, ponieważ nie musisz w nie wkładać tyle wysiłku!

 

Odkurzacz bezworkowy VC 5

 

 

Brakuje Ci odkurzacza, który byłby dostosowany do Twoich potrzeb? Może czas wypróbować odkurzacz bezworkowy VC 5 z teleskopową rurą ssącą, którą dostosowujesz do rodzaju powierzchni, którą odkurzasz? Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą się pochylać nad sprzątaną powierzchnią, albo po prostu nie mogą tego robić! Dodatkowo odkurzacz bezworkowy VC 5 ma 3-stopniową filtrację! Sam filtr można bardzo łatwo wyciągnąć i opróżnić, co bardzo ułatwia nam pracę! Od tej pory nie musisz kupować worków do odkurzacza, a Twoje codzienne porządki mogą być, dzięki temu wygodniejsze i łatwiejsze!

 

Wersja Home Line

Myślisz nad białą wersją tego urządzenia? Świetny wybór! Czy znasz wszystkie korzyści tego urządzenia w wersji Home Line? Warto zdecydować się na białe urządzenie nie tylko ze względu na niezastąpiony design, ale też dodatki, które pomogą Ci w odkurzaniu ciężko dostępnych miejsc! W tym modelu znajdziesz: miękką ssawkę szczotkową i ssawkę szczelinową.

 

Odkurzacz bezprzewodowy VC 5 Cordless

 

Nie lubisz plączących się kabli pod nogami i ciągłej walki z nimi? To znaczy, że odkurzacz bezprzewodowy VC 5 jest idealnie stworzony dla Ciebie! Jego kompaktowe rozmiary, lekkość oraz wysoka siła ssania pozwolą Ci na wygodne sprzątanie całego domu! Dodatkowym atutem jest długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu oraz łatwość samego ładowania! Wyjmowanie kasetki z odkurzacza jest możliwe bez kontaktu z brudem! Od tej pory nie musisz się martwić ani kupowaniem worków, ani kontaktu z kurzem, zwłaszcza jeśli jesteś alergikiem! VC 5 Cordless jest dobrym wyborem dla osób, które posiadają mieszkania lub niewielką powierzchnię do trzymania odkurzacza, ponieważ bardzo łatwo można go przechowywać w szafie lub innym schowku!

 

Wersja Home Line

Biała wersja odkurzacza bezprzewodowego, tak samo jak jej brat bliźniak w przewodowej wersji, ma te same dodatki, czyli: miękką ssawkę szczotkową i ssawkę szczelinową. Przewagą odkurzacza bezprzewodowego jest zdecydowanie jego większa mobilność! Jeśli cenisz sobie komfort przy wykonywanej pracy, to ta wersja odkurzacza jest dla Ciebie! Nie ma nic lepszego niż mocna maszyna z niesamowitym designem, który cieszy oko!

 

Sellingo.pl