Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Sprawdź działanie antybakteryjnej parownicy Kärcher!

 

Parownice marki Kärcher zabijają do 99,99% bakterii na twardych nawierzchniach bez użycia środków chemicznych! Jest to świetne rozwiązanie do użytku domowego, a z serii parownic profesjonalnych do branży hotelarskiej, gastronomicznej, przemysłowej i handlowej. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu równie dobrze sprawdzi się w szpitalach, domach opieki, SPA czy w jednostkach żywienia zbiorowego.

 

Czym jest parownica? Jest to urządzenie, które za pomocą pary wodnej zwalcza brud i bakterie, które znajdują się na nawierzchniach twardych, takich jak podłoga, blaty kuchenne, płytki itp. Jeżeli chcesz zadbać o nieskazitelną czystość w swoim domu lub w obiekcie pracy oraz o zdrowie swoich pracowników i klientów warto sięgnąć właśnie po to urządzenie! Do parownicy nie są potrzebne żadne inne środki czystości oprócz wody, która zamienia się w parę wodną. Urządzenia parowe mają praktyczne zastosowanie zwłaszcza dla osób, które mają alergię na detergenty i środki chemiczne.

 

Właściwości bakteriobójcze

Według zleconych badań przez firmę Kärcher Instytutowi Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn parownice zabijają bakterie domowe np. coli, Salmonelli, gronkowca złocistego oraz bakterię paciorkowca jelitowego. Badacze ocenili, że parownica zabija do 99,99% bakterii, zgodnie z użytkowaniem urządzenia w sposób zalecany przez producenta. Para wodna skutecznie odseparowuje brud od danej powierzchni, pozostawiając ją zupełnie czystą.

 

Parownice domowe do walki z bakteriami!

Kärcher oferuje szeroką gamę parownic przeznaczonych do użytku domowego, które świetnie się sprawdzą podczas dezynfekcji, w walce z bakteriami i brudem. Zadbaj o zdrowie swoich najbliższych, zwłaszcza tych, którzy mają alergię i uczelnie na detergenty i środki chemiczne! Parownice mogą być stosowane w domu w różnych pomieszczeniach i rodzajach powierzchni m.in. podczas mycia podłóg, blatów, luster, okien, okapu, WC i wiele innych! Za skuteczność czyszczenia parownicą odpowiada wysokie ciśnienie i prędkość strumienia pary wodnej, która jest wytwarzana w urządzeniu. Zakres zastosowań parownicy zwiększa się wraz z akcesoriami, które są załączone w zestawie lub, które można dokupić oddzielnie w naszym sklepie.

 

 

Jak czyścić parą wodną? Zobacz praktyczne wskazówki:

 • - Sprawdź przed czyszczeniem, czy Twoja parownica jest czysta. Jeżeli nie, to postępuj według instrukcji, którą znajdziesz w urządzeniu. (rozdział „Po każdej operacji”).
 • - Przed czyszczeniem parownicą usuń zgrubienia i luźne zanieczyszczenia.
 • - Urządzenie może być użytkowane dopiero po jego nagrzaniu.
 • - Praca z suchą parą oznacza pełną siłę poziomu pary wodnej i minimalną funkcję VapoHydro.
 • - Utrzymaj prędkość czyszczenia na wartości 30 cm na sekundę.
 • - Nie zapomnij, że każdy centymetr czyszczonej powierzchni musi być dociągnięty.
 • - Przed użyciem urządzenia przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi i trzymaj się wskazówek w niej zawartych.

 

Parownica SG 4/4 do użytku profesjonalnego!

Do profesjonalnego użytku w swoim obiekcie warto wypróbować parownicę SG 4/4, która zapewni Ci większą wydajność powierzchniową sprzątanego obszaru, wygodę oraz regulację stopnia wilgotności! Jest to niezbędnik w walce z brudem, zanieczyszczeniami i bakteriami. Dodatkowo parownica SG 4/4 posiada zestaw ciekawych funkcjonalności, które znacznie ułatwią pracę Twojemu personelowi w trakcie czyszczenia nawierzchni w obiekcie. Należą do nich m.in.:

 

 • - Czyszczenie powierzchni tak długo jak tylko tego potrzebujesz.
 • - Krótki czas podgrzewania, dzięki systemowi dwóch zbiorników.
 • - Akustyczny sygnał, gdy skończy się woda w zbiorniku.
 • - Regulacja ciśnienia pary wodnej, dzięki systemowi VapoHydro.
 • - Bogaty zestaw akcesoriów.
 • - Miejsce na urządzeniu do przechowywania akcesoriów.
 • - Urządzeniu nie grozi przegrzanie, dzięki bojlerowi, który wyłącza grzałkę automatycznie.
 • - Bezpieczeństwo pracy zapewnia zawór, którego nie można otworzyć, gdy w zbiorniku panuje wysokie ciśnienie.

 

Bakteriobójczą skuteczność dezynfekcji na poziomie 99,999%, potwierdzają Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA), Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) oraz College of American Pathologists (CAP).

 

Szerokie zastosowanie parownic profesjonalnych!

Parownice są stosowane do dezynfekcji miejsc, które są często użytkowane przez Twoich klientów np. korytarze, poczekalnie czy hole w placówkach, opieki, szpitalach czy hotelach. Parownica jest uniwersalnym narzędziem, które z łatwością umyje m.in. tłuste, zardzewiałe i woskowe plamy z podłóg, okapu, piekarnika, fug, luster, okien i zlewów. Wypróbuj wszystkie możliwości tego urządzenia i zadbaj profesjonalnie o komfort swój i swoich klientów. Dodatkowo, urządzenie nie zajmuje dużo miejsca ze względu na swoje niewielkie gabaryty. Można je łatwo przenosić, dzięki wygodnemu uchwytowi, a sama parownica jest bardzo wygodna i prosta w obsłudze.

Sellingo.pl