Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Otrzymaj dofinansowanie dla swojej firmy sprzątającej, dzięki dotacjom z UE!

Ubiegasz się o dofinansowanie na otwarcie firmy sprzątającej, a może już takie dostałeś? Teraz czas znaleźć odpowiednie urządzenia, które pozwolą Ci jak najlepiej wykonywać swoją pracę! Wiemy, że wybór na rynku jest duży, a oprócz sprzętu musisz dobrać odpowiednie środki czyszczące, które będą go wspomagać. Właśnie dlatego przychodzimy do Państwa z ofertą na sprzęt od cenionej marki Kärcher!

Naszą firmą tworzą specjaliści, którzy są ekspertami od sprzętu naszej autoryzowanej marki Kärcher. Nasza ogromna wiedza i doświadczenie pozwoli Ci na dokonanie przemyślanych zakupów do Twojej firmy. To właśnie my wiemy, czego potrzebujesz i pomożemy Ci to znaleźć. Jesteśmy gwarantem tego, że sprzęt, który zakupisz u nas, będzie w 100% spełniał Twoje oczekiwania!

Co nas charakteryzuje? Przede wszystkim profesjonalne doradztwo, szybkość w działaniu i wiedza, z której możesz skorzystać podczas zakupów. Umiemy dopasować sprzęt odpowiednio do Twoich potrzeb, dobrać do niego środki chemiczne, a to wszystko w przystępnych cenach, które pozwolą Ci na radosne zakupy!

 

Wspieramy Cię w Twoich wyborach!

 

Jesteśmy tu po to, aby pomagać Ci w doborze sprzętu, jeżeli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz! To my dopasujemy sprzęt na podstawie usługi, jaką będziesz świadczyć. Urządzenia marki Kärcher to właściwy wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty charakteryzują się dużą żywotnością, są uniwersalne, a przede wszystkim wytrzymałe i wydajne.

Nasza grupa specjalistów przeprowadzi Cię odpowiednio przez cały okres zakupów i wskaże sprzęt, który najlepiej się sprawdzi w Twojej firmie.

 

Jak uzyskać dofinansowanie dla firmy sprzątającej?

 

Wszystkie informacje, na temat swojej obecnej sytuacji znajdziesz na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/. Gdybyś miał jakieś wątpliwości przy wypełnianiu wniosków, możesz być pewien, że zapewnimy Ci pełne wsparcie i doradztwo. Chcemy wspierać naszych klientów, na każdym etapie składania wniosków.
Jak wygląda dofinansowanie? Może być ono pokryte całościowo i bezzwrotne, nisko oprocentowane lub częściowe. Tak naprawdę wszystko zależy od Twojego projektu, czy finansowanie będzie częściowe. Może to być np. 30% wkładu własnego i 70% wkładu Unijnego, lub wkład może być równy, czyli 50/50. Aby dowiedzieć się o pełni możliwości, jakie Ci przysługują, najlepiej jeśli udasz do punktu informacji o Funduszach Europejskich. Punkty można znaleźć, w każdym większym mieście, dlatego nie warto czekać i zaczerpnąć porady już dziś!

Sellingo.pl