Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Nowości od firmy Kärcher

Nowy rok oznacza nowe możliwości i nowości od firmy Kärcher, która zaskoczy Cię możliwością wyboru sprzętu, którego jeszcze nie było na polskim rynku! Przedstawiamy Państwu urządzenia domowe, które pojawią się w naszym sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych wraz z początkiem wiosny! Nie ukrywamy, że nowości będzie wiele, a ich liczba może przerosnąć nawet oczekiwania naszych klientów. Postanowiliśmy postawić na pewniaki, które na pewno Cię zainteresują!

 

Odkurzanie i mopowanie w jednym z najnowszym mopem elektrycznym FC 7 Cordless Premium!

Lubimy zaskakiwać, a jeszcze wyższy standard urządzeń domowych to dla nas poprzeczka, którą sobie podnosimy! Zapewne oglądając mop elektryczny FC 5 Premium, myślałeś, że nic nowego nie może się już pojawić. A jednak! Czym Cię zaskoczy nasza tegoroczna nowość? Przede wszystkim jeszcze dłuższym czasem pracy, który został odpowiednio zoptymalizowany pod naszych klientów. Oprócz tego nowy mop bezprzewodowy został wyposażony w stację dokującą z miejscem na przechowywanie padów! Od tej pory możesz mieć wszystko w jednym miejscu, co oznacza, że koniec szukania padów po całym domu! Teraz możesz przystąpić do mopowania podłogi od razu, bez żadnych przeszkód.

 

Na podstawie porównania zapoznaj się z resztą zalet FC 7 Cordless!

 

 

 

FC 7 Cordless oprócz udogodnień w postaci lepszych parametrów, został również zmieniony w swoim kształcie, który jest teraz jeszcze bardziej ergonomiczny. Model został wyposażony w płaską głowicę, która z łatwością dotrze do wszystkich zakamarków. Ponadto mop FC 7 Cordless działa teraz na cztery pady z mikrofibry, a nie tylko dwa, co znacznie poprawia jakość czyszczenia podłóg. FC 7 Cordless to świetny zamiennik jego starszej wersji, a jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zakupem mopa elektrycznego, to warto poczekać do wiosny, aby móc cieszyć się jego najnowszą wersją!

 

 

Nowe zamiatarki, które zmieniają Twoje podwórko!

Utrzymanie w czystości podwórka wcale nie jest łatwe, zwłaszcza wtedy kiedy nie ma się do tego odpowiedniego sprzętu. Nasze zamiatarki to bestseller wśród klientów, dlatego poprawiliśmy ich elementy obsługowe, aby ich użytkowanie było jeszcze łatwiejsze! Mamy nadzieję, że przetestujecie je sami! Zamiatarki zajmują szczególną pozycję wśród sprzętów domowych ogrodowych, zwłaszcza wiosną i jesienią, kiedy sprzątania na dworze jest najwięcej. Są one wyjątkowe z wielu powodów, ale jednym z nich jest bez wątpienia, skrócenie czasu pracy. Zwykła zmiotka na dworze nie daje sobie rady, zwłaszcza wtedy kiedy masz do wysprzątania podwórko, które ma kilkaset m²!

 

Modele, które pojawią się już niedługo w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym będą rozbudowane zarówno o aspekt techniczny, ale również jak i wizualny! Wszystkie trzy modele z nowości będą miały odświeżony wygląd. Co za tym idzie? Nowy design można spokojnie określić jako nowoczesny! Zamiatarki o zaokrąglonych kształtach zostały zamienione na kwadratowe, co z pewnością będzie dodatkowym atutem przy przechowywaniu urządzenia. Wszystkie modele zostały również wzbogacone o udogodnienie w postaci przedniego kółka, które pozwoli na jeszcze lepsze prowadzenie zamiatarki przez podwórko. Jej pchanie również będzie mniej męczące, a bardziej lekkie i płynne. Wszystkie zamiatarki, które wchodzą w nowości, czyli: S6, S4, S4 Twin zostały ulepszone, również o możliwości sprzątania jeszcze większych powierzchni, niż ich starsze wersje! Dodatkowo łatwiejsza wymiana szczotek bocznych nie wymaga użycia narzędzi, dzięki elementom mocującym. Nowe modele posiadają także miejsce na przytrzymanie stopą dla lepszego złożenia pozycji horyzontalnej! Regulację docisku szczotek bocznych możemy znaleźć w modelach S6 i S6 Twin. Dla przykładu S 4 Twin jest w stanie wyczyścić 2 400 m² , a zamiatarka S 650 1 800 m².

 

 

To dopiero początek niespodzianek!

Długi rok jeszcze przed nami, a nowości do sklepu będą wprowadzane stopniowo! Możemy tylko zapewnić, że szykuje się ich naprawdę cała masa! Oprócz zapowiedzianych rzeczy pojawią się zupełnie nowe myjki do okien, które wszyscy tak uwielbiamy i mnóstwo urządzeń ułatwiających pracę w ogrodzie, które również są mile widziane przez naszych klientów.

 

 

Sellingo.pl