Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Promocja Świąteczna Kärcher!

Magia świąt udziela się nam wszystkim, a polega ona na dawaniu prezentów i dzieleniu się wspólnymi chwilami, których na pewno nasi najbliżsi nigdy nie zapomną! Nasz sprzęt słynie z tego, że daje radość podczas wykonywania codziennych czynności domowych, które zwykle są męczące, szczególnie wtedy, kiedy pracujemy z mało użytecznymi, tradycyjnymi urządzeniami. Podaruj swoim bliskim niezwykle praktyczny prezent, który posłuży im na lata i ułatwi ich życie zmieniając je na zawsze!

Magia Świąt zawarta w produktach marki Kärcher sprawi, że wymiar podarunków pod choinką przyjmie zupełnie nową formę! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt domowy nie należy do tych najtańszych, a jego zakup wiąże się z dużymi rozmyślaniami, wątpliwościami i niepewnością! Jako gwarant zadowolenia naszych klientów, wybraliśmy z naszego sklepu internetowego bestsellerowe perełki, które cieszą się dobrą opinią wśród kupujących!

Sprawdź, jakie promocje przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych!

Razem z nami, tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą na pewno magiczne!

 

Tego nie może zabraknąć w żadnym domu!


Na pewno już od dawna planujesz zakup mopa elektrycznego z naszego sklepu internetowego, ale może zabrakło Ci okazji albo przekonania co do tego zakupu? Specjalnie dla naszych klientów, którzy często pytają o ten produkt przygotowaliśmy różne kombinacje zestawów świątecznych z naszymi najbardziej rozchwytywanymi modelami mopów elektrycznych FC 5 Premium oraz jego bezprzewodową wersją o tej samej nazwie!

 

Poznaj nasze świąteczne zestawy z FC 5 Premium i FC 5 Premium wersja bezprzewodowa:

 

 • Mop elektryczny + dwa dodatkowe środki czyszczące! 
 • Mop elektryczny + zapasowe wałki + dwa dodatkowe środki czyszczące!
 • Mop elektryczny + zapasowe wałki + trzy dodatkowe środki czyszczące!
 • Mop elektryczny + sześć zapasowych wałków + osiem dodatkowych środków czyszczących!

Skorzystaj z załączonych dodatków, które są niezbędne podczas użytkowania mopa elektrycznego! Taki zapas wystarczy Ci na kilka dobrych miesięcy, a dodatkowo możesz zaoszczędzić sporą kwotę, którą przeznaczysz na coś zupełnie innego!

 

Czy pamiętasz o wszystkich zaletach FC 5 Premium?


Odkurzanie i mopowanie jednocześnie, czy to nie brzmi jak skrócenie czasu sprzątania o połowę? Tak właśnie jest! To najważniejsza cecha i zaleta FC 5 Premium, który jest bardzo intuicyjnym urządzeniem zapewniającym najwyższe standardy czyszczenia! Mop jest w stanie wysprzątać do czysta okruchy, ciężkie plamy po napojach, sosach, błoto, sierść i wiele innych zanieczyszczeń! Jeżeli zawsze masz problem i ciężko Ci dostać się do miejsc pod kanapą czy łóżkiem, to mamy rozwiązanie dla Ciebie - dzięki ruchomej głowicy FC 5 Premium dostaniesz się do wszystkich zanieczyszczeń, których nie możesz dosięgnąć zwykłym mopem!
Wersja bezprzewodowa FC 5 Premium, oprócz standardowego wyposażenia działa bez konieczności rozwijania kabli, które często przeszkadzają podczas pracy. Jest to duża zaleta dla tych, którzy są fanami urządzeń zasilanych na baterie. Dodatkowe ułatwienie w takiej postaci będzie atrakcyjne dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić jeszcze więcej czasu!

 

Zestawy z parownicami na prezent świąteczny dla Twoich bliskich!


Naszych kultowych parownic nie mogło zabraknąć podczas tworzenia promocji świątecznej. Są to niezwykłe urządzenia, które przyciągają masę zainteresowanych odbiorców pragnących sprzątać swoje domy za pomocą pary wodnej! Modele parownic SC 4 oraz SC 5 to najnowsze parownice, które już jakiś czas temu znalazły się w naszym sklepie internetowym. Są one znacznie nowocześniejsze od poprzedniczek w starszych wersjach, które przez bardzo długi czas mają już status bestsellera w naszym sklepie!

 

Zobacz, jakie zestawy zawierające parownice przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

 • SC 3 w zestawie, w którym znajdziesz dyszę do odwieżania tekstyliów!
 • SC 4 w zestawie, w którym znajdziesz 4 zapasowe szczoteczki i 15 jednorazowych ściereczek do dyszy podłogowej EasyFix!
 • SC 5 w zestawie, w którym znajdziesz 4 zapasowe szczoteczki i 15 jednorazowych ściereczek do dyszy podłogowej EasyFix!

Dodatki to połowa sukcesu i efektywności naszych parownic! Nie zapominaj, że to właśnie one dopełniają całość i są gwarantem użyteczności naszych wszystkich urządzeń!

 

Parownica to urządzenie, które posłuży Ci przez lata. Pamiętasz o jej zaletach?


Parownice są ekologicznymi urządzeniami, które działają za pomocą wody, z której następnie pod gorącym ciśnieniem wytwarza się para wodna. Jest to wyjątkowy sprzęt ze względu na swoją unikalną metodę sprzątania nie wymagającego użycia środków chemicznych. Dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić na środkach czystości w ciągu roku nawet kilkaset złotych! Nie wierzysz? Sprawdź zatem listę rzeczy, które umyjesz za pomocą parownicy i zdecyduj sam!

Parownica jest w stanie umyć:

 • Podłogi,
 • Blat kuchenny,
 • Okna i szyby,
 • Piekarnik,
 • Mage AGD,
 • Kafelki w łazience,
 • WC,
 • Okap,
 • Kaloryfery,
 • Fugi,
 • Oraz wiele, wiele innych!

 

Parownica może być wykorzystywana do różnych rzeczy, a wszystko zależy od wyposażenia Twojego domu. Jej możliwości i zasięg zastosowań jest nieograniczony! Parownica jest urządzeniem, które kupujesz na lata, a mając ją w domu możesz zrezygnować z połowy urządzeń i środków czystości, których używasz do tej pory!

Sellingo.pl