Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Jaką zamiatarkę wybrać?

Za oknem już jesień, a ty znowu musisz się przejmować grabieniem liści i sprzątaniem podjazdu? Sprzątanie zwykłą zmiotką jest męczące dla każdego użytkownika. Jest to narzędzie mało funkcjonalne, z którym musisz spędzić mnóstwo czasu, aby dokładnie wysprzątać daną powierzchnię. Szczególnie, schylanie podczas sprzątania ze zmiotką może być bardzo problematyczne dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Sami dobrze wiemy, że zamiatanie, a następnie wyrzucanie odpadów do kosza co chwilę jest przede wszystkim nużące i czasochłonne. Podwórko wcale nie musi być sprzątane z takim poświęceniem! Sprawdź zamiatarki z naszej szerokiej oferty i przekonaj się sam, że zamiatanie może być przyjemne!

 

Dla tych, którzy cenią sobie czas i wygodę, czyli zamiatarka Kärcher S 650 2w1 Promo!

 Znowu się rozpadało, a Ty masz tylko jeden dzień, aby posprzątać swoje podwórko z liści? Nie musisz się martwić o mokre zabrudzenia i o to, że nie będzie dało się ich sprzątnąć. Zamiatarka S 650 2w1 poradzi sobie świetnie zarówno z suchymi, jak i mokrymi zabrudzeniami. Zamiatarka nie zajmuje wiele miejsca w garażu, a jej uchwyt możesz dostosować niezależnie od swoich potrzeb! Zamiatarka ucieszy Cię przede wszystkim swoją kompaktowością, jak i dużą swobodą w użytkowaniu. Pojemnik znajdujący się w zamiatarce zbiera wszystkie odpady w jedno miejsce, bez konieczności ciągłego schylania się w celu wyrzucenia zawartości do śmieci. Masz duże podwórko i boisz się, że zamiatarka może nie wystarczyć? Nic bardziej mylnego! Urządzenie bez problemu poradzi sobie z największymi powierzchniami na Twojej posesji.

 

Jeszcze więcej korzyści!

 Podnoszący się pył w powietrzu, który tylko sprawia, że się denerwujesz? Od tej pory już nie! Zamiatarka nie potęguje unoszącego się kurzu. Zamiecie liście, niedopałki, piasek, żwir pięć razy szybciej niż zwykła zmiotka! W razie potrzeby uchwyt można całkowicie złożyć, aby zamiatarka zajmowała jeszcze mniej miejsca podczas przechowywania! Urządzenie jest absolutnym niezbędnikiem na każdą porę roku, ponieważ wiemy, że nasi klienci dbają o swoje ogrody i posesje, aby zachować je w jak największej czystości!

 

Hit tej jesieni, który musisz posiadać!

 Duża posesja z wieloma zakamarkami? Sprawdź zamiatarkę S 750, która jest dedykowana dla rozległych posiadłości! Jej wydajność powierzchniowa to aż 2500 m2/h, zamiatarka dzięki swojej dużej szerokości jest w stanie zamieść więcej zbierającego się kurzu i liści, a szczotka boczna dołączona do modelu S 750 zwiększa jej szerokość roboczą do 700 mm. Nacisk szczotki bocznej może być regulowany przez specjalne pokrętło - dzięki temu Twoje sprzątanie stanie się jeszcze bardziej precyzyjne i dokładne!

 

Nie warto odwlekać sprzątania, które może stać się przyjemne!

 Solidny sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb, który zrobi wszystko za Ciebie? Lepiej trafić nie mogłeś! Zamiatarka S 750 to niezastąpione urządzenie przez cały rok, niezbędne dla pięknego wyglądu Twojej posesji! Patio, alejki i podjazd Twojego domu od tej pory będą zawsze czyste i wolne od wszelkich zabrudzeń. Zamiatarka to również świetne urządzenie, które sprawdzi się do sprzątania po imprezach z dużą liczbą gości, Sylwestrze lub Świętach! Kapsle i niedopałki zostaną sprzątnięte bez żadnego ręcznego zbierania ich z ziemi!

 

 

Bestseller w naszym sklepie internetowym - Zamiatarka S 650!

 Zamiatarka S 650 to wieloletni bestseller w naszym sklepie, który jest najlepiej sprzedającym się produktem wśród zamiatarek! Nie bez przyczyny jest to maszyna, którą uwielbiają nasi klienci. Oprócz przystępnej ceny jest to niezbędnik, każdego kto ma chociaż średniej wielkości posesje! Jest to urządzenie zdecydowanie dla mniej wymagających, którzy potrzebują zamieść szybko i skutecznie swoje podwórko. Dwie szczotki boczne zamiatarki pozwalają na dokładne czyszczenie krawędzi i różnych zakamarków, do których ciężko się dostać zwykłą miotłą!

 

Oszczędzaj czas i miejsce!

 Wyjątkowość zamiatarki S 650 to nie tylko precyzja i swoboda ruchu podczas sprzątania! Urządzenie możesz przechowywać w swoim garażu w pozycji pionowej! Wystarczy tylko złożyć uchwyt i gotowe, od teraz zaoszczędzisz miejsce w swoim schowku nie potykając się co rusz o porzucone narzędzia! Utrzymuj porządek razem z nami, a przy tym ciesz się niezawodnością naszych urządzeń. Dobrze wiemy, że już po pierwszym użyciu naszej zamiatarki nie będziesz chciał się z nią rozstać!

 

 

Dla profesjonalistów mamy prawdziwą gratkę!

 Zamiatarka ręczna przeznaczona do małych powierzchni przemysłowych, czyli KM 70/20 C 2SB! Prawdziwy niezbędnik dla Twoich pracowników, którzy mają dbać o czystość na terenie Twojego zakładu. Zamiatarka charakteryzuje się niezwykle cichą pracą, solidną konstrukcją oraz łatwością manewrowania. Małe podwyższenia na podjeździe lub nierówności? Ta maszyna zdecydowanie sobie z tym poradzi, dzięki regulacji szczotki głównej, którą operator może dopasować za pomocą specjalnego uchwytu regulującego wysokość szczotki w przestrzeni! Dodatkowo zamiatarkę można złożyć do pozycji pionowej, dzięki czemu bez problemu może być przechowywana w niewielkim schowku. Urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne i mocne, a zamiatarka umożliwia niemalże bezpyłowe zamiatanie!

 

Dlaczego warto wybrać ten model zamiatarki?

 Przystępna cena, dwie szczotki boczne, które wzmacniają efekt czyszczenia i przede wszystkim długa żywotność maszyny sprawia, że jest to prawdziwy “must have” w Twoim przedsiębiorstwie. Zamiatarka charakteryzuje się zwiększoną precyzją w sprzątaniu dolnych rogów ścian i krawężników oraz większą szerokością roboczą, dzięki bocznym szczotkom! Sprawdź na własnym parkingu jak działa to urządzenie!

 

Większe powierzchnie potrzebują zdecydowanie większej maszyny, poznaj zamiatarkę KM 90/60 R G!

 

Jesteś posiadaczem dużego obiektu sportowego lub hotelu? A może Twoja firma zajmuje się transportem, handlem bądź szeroko rozumianą budowlanką? Nie zwlekaj z zakupem odpowiedniej maszyny, która zapewni czystość nawet największym przestrzeniom! Ta maszyna zdecydowanie potrzebuje operatora, a my dbamy o to, żeby obsługa zamiatarki była dla niego jak najprostsza! Zamiatarka KM 90/60 R G posiada w swoim wyposażeniu filtr falisty, który pozwala na bezpyłowe zamiatanie danej powierzchni. Pamiętaj, że filtr oczyści się samoistnie po każdym włączeniu urządzenia! Zdecydowanie poprawia to żywotność zamiatarki, która dzięki temu będzie mogła posłużyć Ci jeszcze przez kilka dobrych lat! Szczotka boczna i główna są obsługiwane pneumatycznie, a silnik urządzenia napędzany jest benzyną.

 

Tego urządzenia nie może zabraknąć w Twoim miejscu pracy!

 

Jedna zamiatarka jest w stanie wyczyścić ponad 7000 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni! Czy nie jest to niesamowity wynik? Twój pracownik nie mógłby zrobić tego samego ze zwykłym urządzeniem tak szybko. Zamiatarka stworzona jest przede wszystkim pod kątem operatora, tak, aby to on mógł nią wygodnie i dobrze manewrować. Fotel można ustawić, aby dopasować go do wzrostu, a licznik godzin pracy pozwoli na dokładne obliczenie przepracowanych dni. Jest to urządzenie przydatne zarówno dla właściciela, jak i użytkownika tej zamiatarki! Od teraz każdy dzień w pracy będzie Ci się kojarzył z czystością.

 

Tabela porównawcza

 

Sellingo.pl