Jak posprzątać po remoncie?

Stoisz przed trudnym wyzwaniem jakim jest remont? Martwisz się tym, co się stanie po jego ukończeniu i czy masz odpowiednie narzędzia, aby po nim posprzątać? Przychodzimy do Państwa ze sprawdzonym sprzętem, który jest godny polecenia i stworzony po to, abyś nie musiał sobie zadawać tyle trudu! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym dla przedsiębiorstw, jak i do użytku domowego. Nieważne, czy jesteś fachowcą czy wykonujesz remont samodzielnie! Zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych odkurzaczy dostępnych na rynku, które zmienią wygląd Twojego domu zarówno w trakcie, jak i po remoncie!

 

Urządzenia, które pomogą Ci w sprzątaniu!

 

Odkurzacz uniwersalny - poznaj WD 6 P Premium!Nieznośne odłamki gruzu i inne plątające się pod nogami pozostałości po remoncie? Odkurzacz uniwersalny WD 6 P Premium sprawdzi się idealnie do sprzątania również dużych zanieczyszczeń! Pełna siła ssania to główna cecha charakterystyczna tej niezwykle mocnej maszyny. Na czym polega technologia tego odkurzacza? WD 6 P Premium to urządzenie, które składa się z filtra, który ogranicza do minimum kontakt z brudem podczas jego wyjmowania! Dodatkowo po wysunięciu kasety z filtrem, pył z niego nie spada na podłogę, a utrzymuje się na kasecie! Nie chce Ci się ponownie brać zmiotki i ręcznie sprzątać kurzu? Już dłużej nie musisz tego robić, ponieważ odkurzacz WD 6 P Premium ma przydatną funkcję dmuchawy! Długi wąż ssący, oraz 30 litrowy pojemnik wykonany ze stali szlachetnej idealnie sprawdzi się nawet w bardzo ciężkich warunkach!

 

Odkurzacz, który sprawdzi się w każdej sytuacji

Dlaczego odkurzacz Wd 6 P Premium jest uniwersalnym urządzeniem? Sprawdzi się on dobrze zarówno w zwykłym użytku domowym, przy standardowym sprzątaniu, jaki i w ogrodzie! Funkcja dmuchawy to świetne rozwiązanie do zamiatania liści! Będzie to szczególnie przydatne jesienią oraz wiosną, kiedy ogród i podjazd są w gorszym stanie niż przez resztę roku. Pamiętaj, że odkurzacz możesz stosować do suchych jak i lekko wilgotnych zabrudzeń. Jeżeli prowadzisz mały zakład pracy ten odkurzacz sprawdzi się w nim równie rewelacyjnie!

 

Dla profesjonalistów polecamy odkurzacz NT 30/1 Tact Te L- Klasa Tact

 

Prowadzisz własną działalność, a praca przy remontach nie jest Ci obca? Ten odkurzacz jest stworzony właśnie z myślą o Tobie i Twoich pracownikach. Możesz teraz zabrać go ze sobą wszędzie! Jesteśmy przekonani, że przewóz tego urządzenia nie sprawi ci żadnego problemu, a hałas związany z pracą odkurzacza możesz odłożyć w niepamięć, dzięki systemowi filtra Tact, który jest z jednym z najlepszych systemów filtracji na rynku. Wytrzymałość odkurzacza jest zwiększona, ponieważ został stworzony z myślą o budownictwie i pracach warsztatowych. Łatwa obsługa oraz wzbogacenie odkurzacza o nowe dodatki są dodatkowymi atutami, które koniecznie musisz przetestować samodzielnie!

 

Z myślą o profesjonalistach

Czego potrzeba profesjonalistom? Przede wszystkim mocnego sprzętu, który jest wytrzymały w każdych warunkach i jednocześnie bezpieczny, nie sprawiający żadnych problemów podczas użytkowania. Odkurzacz NT 30/1 Tact Te z wykorzystaniem jednego filtra jest w stanie zebrać co najmniej 130 kg drobnego pyłu! Z kolei adapter do elektronarzędzi pozwoli na podpięcie odkurzacza do innych elektronarzędzi, równie przydatnych na budowie! Siła ssania odkurzacza jest bardzo duża, co oznacza, że wystarczy zaledwie jedno przeciągnięcie, aby dokładnie oczyścić powierzchnię z pyłu. Wypróbuj urządzenie, które ułatwi Ci pracę!

 

Jakich środków czyszczących używać?

 

Czyszczenie brudnych powierzchni po remoncie to nie lada wyzwanie! Bez odpowiednich środków chemicznych w tym wypadku nie możesz się obejść. W naszej szerokiej ofercie posiadamy wiele środków czyszczących,mając na uwadze jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia danych powierzchni! Zapoznaj się z naszym uniwersalnym środkiem czyszczącym RM 770, który wyczyści nawet bardzo silne zabrudzenia!

 

RM 770 Silny i uniwersalny środek czyszczący

Możesz mieć pewność, że ten środek zmyje wszelkie plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny! Nadaje się doskonale do podłóg, obić tekstylnych i sufitowych, a także podłóg twardych! Nie musisz się również martwić o szkodliwość środka, ponieważ jest on całkowicie wolny od NTA. Jeżeli poszukujesz swojego idealnego środka czyszczącego to koniecznie wypróbuj właśnie RM 770!

Urządzenia, które przydadzą się zawsze!

Pamiętaj, że w naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz idealne urządzenia dla siebie, które sprawdzą się, w każdej sytuacji! Nie tylko podczas remontu. Odkurzacze są zdecydowanie dobrą inwestycją ze względu na częstą potrzebę ich użycia w przeróżnych sytuacjach. Jest to dobry zakup na całe życie, ponieważ nasze maszyny charakteryzują się szalenie długą wytrwałością. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty, które sprawdzą się podczas prac remontowych! Warto sięgnąć nie tylko po odkurzacz, ale także po myjkę do okien, mop elektryczny i wiele innych przydatnych akcesoriów! 

 

 

 

Sellingo.pl