Gwarancja door to door
WYSYŁKA DO 24H
DARMOWA DOSTAWA OD 399PLN

Porządki podczas urlopu? Sprawdź, które narzędzia ułatwią Ci pracę!

Urlop to czas odpoczynku i relaksu, ale my dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że porządki w domu same się nie zrobią! Okres wakacyjny nieustannie kojarzy się nam z remontami, sprzątaniem, robieniem zaległych rzeczy, na które wcześniej nie mieliśmy czasu. Mówimy sobie “Kiedy, jak nie teraz? Przecież mam wolne”. Wszyscy jesteśmy tacy sami, ale to my, chcemy zadbać o Twój komfort, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Dlaczego? Bo z tego właśnie słyniemy! Z urządzeń, które zminimalizują Twój wysiłek, zmniejszą kontakt z zanieczyszczeniami, a przede wszystkim, będą funkcjonalne i sprawdzą się do wielu prac na raz! Urządzenia wykonane zostały tak, jakbyśmy sami tego chcieli, bo również sami z nich korzystamy!

 

Wraz z wakacjami wprowadzamy nowości, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie działamy szablonowo, nasze urządzenia nie mają spełniać tylko jednej funkcji, a nawet kilka! Sprawimy, że Twoja praca będzie szybka i przyjemna, bo należy Ci się odpoczynek w trakcie urlopu! Nie trać czasu na urządzenia, które będą Ci tylko utrudniać sprzątanie. Sprawdź nasze propozycje na lato i przekonaj się sam, że warto było skorzystać z naszych rad!

 

Spraw, żeby Twój urlop był prawdziwym wypoczynkiem!

Brudna szyba samochodu, nieumyta kabina prysznica czy znów zakurzone okna? Nie w te wakacje! Przedstawiamy Państwu nowość na rynku, która jest tylko kolejnym dowodem na to, że jesteśmy pionierami branży, jeżeli chodzi o produkty do mycia okien. Wyznaczamy nowe standardy i jesteśmy tego świadomi, dlatego opatentowaliśmy urządzenie, które zwliży brudną powierzchnię, a jednocześnie ją wytrze! Koniec ze spryskiwaczami i ścierkami, od teraz masz od tego samowystarczalny pad, który umyje blaty kuchenne, prysznic, szybę samochodu, okna, ale i brudne kafelki w kuchni czy łazience! Dodatkowo urządzenie jest bardzo proste w użyciu, dzięki zasilaniu na baterię, którą możesz ładować samodzielnie w domu. Ścierki pada możesz kupić na naszej stronie internetowej i wymieniać je kiedy zechcesz, a ich wymiana nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku, bo montowane są w prosty sposób - na rzep.

 

Dlaczego polecamy pad wibrujący KV 4?

Jesteśmy świadomi tego, że środki chemiczne, woda oraz kontakt z brudem są uciążliwe dla alergików. Jesteśmy firmą, która działa z wyjątkowym poszanowaniem dla środowiska naturalnego, dlatego dbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Zużycie wody jest zminimalizowane, to także ukłon w stronę środowiska naturalnego i nasza dbałość o jak najmniejszą ingerencję w środowisko. Z naszym nowym padem nie musisz martwić się o niedomyte powierzchnie, a możesz jedynie ograniczyć swój kontakt z zanieczyszczeniami.

 

Mop elektryczny FC 5

Mop i odkurzacz w jednym? Z nami jest to możliwe! Wycieraj podłogi w całym domu na sucho lub na mokro, a męczący, ciężki odkurzacz odłóż w kąt! Mop elektryczny to świetne urządzenie, które zajmuje mało miejsca w domu, jest poręczne, a przede wszystkim- wielofunkcyjne. Nie musisz już się wysilać, aby odkurzyć i umyć podłogę, bo robisz to za jednym pociągnięciem elektrycznego mopa FC 5!

 

 

Brud zbierany jest za pomocą rolek i tak samo jest on odsysany, a system odkurzający znajdujący się nad padem zbiera zabrudzenia z wałka, które następnie trafiają do zbiornika na brudną wodę. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, staramy się zaoszczędzić i ograniczyć zużycie wody do minimum, dlatego właśnie, jedno napełnienie zbiornika wystarcza do umycia aż 60 m². Mop wyciera podłogę w jednym podejściu, a to oszczędza Twoje zaangażowanie i siłę, niezbędną do wykonania pracy. Pamiętaj, że rolki w mopie są wymienne i możesz je zmienić w dowolnym momencie.

 

Podłogi myją się same, a ty już nie musisz marnować swojego czasu podczas wakacji!

Dlaczego akurat mop elektryczny? Odpowiedź jest banalnie prosta! Mycie podłóg i ich odkurzanie to najczęstsze czynności jakie wykonujesz w domu, nie tylko w wakacje, ale i przez cały rok! Wymiana dwóch narzędzi na jedno to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy wiedzą ile miejsca może zajmować odkurzacz i mop, zwłaszcza w mieszkaniu. Masz zwierzaka, który nieustannie brudzi podłogi? Żaden problem, teraz możesz sprzątać po nim bez żadnych przeszkód i poirytowania.

 

PCL 4 - Patio Cleaner

Tam gdzie spędzamy piękne, letnie i słoneczne dni, zawsze chcemy, aby było przyjemnie. Przeszkadza Ci nie myty taras, balkon lub patio? Ścieżka z kamienia znowu pokryta jest ziemią i mchem? Zwykły mop może sobie nie poradzić z taką nawierzchnią, która nie była myta przez dłuższy okres w roku. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i prezentujemy kolejną nowość, czyli PCL 4 Patio Cleaner, który sprawdzi się znakomicie na różnych powierzchniach zewnętrznych takich, jak drewno czy kamień. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z okresem wakacyjnym takie narzędzie, jak Patio Cleaner jest niezbędne w Twoim domu. Stworzyliśmy go z myślą o Tobie i mamy nadzieję, że będziesz z niego długo korzystał!

 

Mycie podwórka w wakacje? Nic nowego!

Oprócz znawców rynku i potrzeb klientów, jesteśmy też zwykłymi ludźmi, którzy mają sąsiadów, sami wykonują obowiązki domowe i widzą, co dzieje się poza murami naszego domu. Gdzie się nie rozejrzymy, widzimy ludzi, którzy wężem ogrodowym czyszczą swoje podwórko, ścieżki do domu albo taras. Nie jesteśmy zwolennikami takich rozwiązań, przy których wkładać trzeba tak duży wysiłek w sprzątanie, dlatego powstał PCL 4 Patio Cleaner!

 

Ulepszamy się dla Ciebie

Przemyślenie, każdego urządzenia zajmuje nam dużo czasu, ale idziemy za licznymi zapytaniami naszych klientów, długich rozmów z nimi i przede wszystkim staramy się spełniać oczekiwania, które są przed nami stawiane. Śledzimy wszystkie kroki, które nasz klient wykonuje w domu i na dworze. Dostosowujemy różne urządzenia zaprojektowane wielofunkcyjnie do różnych prac i sytuacji. Niektóre są nawet zrobione stricte pod pory roku, a to za sprawą tego, że stawiamy przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania i nowe technologie.

 

Sellingo.pl