Sezon na grilla czas zacząć!

Sezon na grilla czas zacząć, a wraz z nim letnie porządki z odkurzaczami AD 2 i AD 4!

Usuwanie popiołu z kominków, pieców czy grillów zawsze jest nieco uporczywe, zwłaszcza, jeżeli nie ma się do tego odpowiednich narzędzi. Podczas sprzątania pył zazwyczaj osiada na wszystkim dookoła, a popiół nigdy nie jest do końca sprzątnięty. Sezon grillowy zaraz się rozpocznie, a my mamy nadzieję, że jesteś do niego odpowiednio przygotowany. Nasz odkurzacz kominkowy to świetne rozwiązanie, nie tylko na teraz, w sezonie grillowym, ale też w sezonie grzewczym, a więc na cały rok!

Odkurzacz kominkowy świetnie usuwa zimny popiół ze stale wysoką siłą ssania, zapewniając przy tym maksymalny komfort pracy jak i bezpieczeństwo. Urządzenie posiada dwa filtry, jeden osobny do dużych zanieczyszczeń i drugi płaski filtr falisty.

 

Myślimy o Twoim komforcie i sprawiamy, że praca jest szybka!

Dlaczego, każdy posiadacz kominka, pieca lub grilla powinien posiadać swój własny odkurzacz przeznaczony do usuwania popiołu?

Takie rozwiązanie, przede wszystkim ułatwia i bardzo przyśpiesza sprzątanie zanieczyszczeń pozostałych w palenisku oraz jego okolicy. Podczas sprzątania, odkurzacz pomaga utrzymać czystość wokół grilla lub kominka. Możemy posprzątać rozsypany popiół i uniknąć jego rozprzestrzeniania się w trakcie samego sprzątania.

Praca z odkurzaczem pozwala uniknąć unoszących się w powietrze tumanów kurzu, które powstają przy tradycyjnym wybieraniu popiołu przy pomocy szufli. Również zamiatanie pozostałości podczas takiego sprzątania sprawia, że nie tylko wdychamy ten kurz ale osadza się on również w całym pomieszczeniu, w którym znajduje się piec. Odkurzacze Karcher do kominka sprawdzą się także, nawet przy sprzątaniu drewnianych wiór! Więc, jeżeli trzymasz drewno w domu, nie musisz martwić się o ciągły bałagan, ani o zamiatanie resztek drewna zmiotką. Teraz masz od tego specjalne urządzenie, które ułatwi Ci utrzymać czystość i porządek!

 

Nie musisz się martwić o zniszczenia

Urządzenia marki Karcher są wyjątkowo wytrzymałe, a odkurzacze AD 4 Premium i AD 2, wcale nie odstają od naszych wysokich standardów. Ognioodporny materiał, metalowy zbiornik i powlekany, metalowy wąż, zapewniają maksymalną swobodę pracy i jej bezpieczeństwo podczas odkurzania popiołu. Oba odkurzacze posiadają na wyposażeniu: chromowane rury ssące i ssawkę podłogową, dlatego nie musisz się martwić o niedoczyszczone powierzchnie oraz ewentualne uszkodzenia urządzenia. Pamiętaj jednak o tym, żeby nie zgarniać gorącego popiołu odkurzaczem!

 

Różnice między AD 4 Premium i AD 2

Podczas zakupów często spotykamy się z tym pytaniem, który model wybrać? Nie musisz się o nic martwić, pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru! Podstawową różnicą między tymi dwoma urządzeniami jest fakt, że odkurzacz AD 4 Premium przy odpowiednim doposażeniu może być użytkowany również jako odkurzacz na sucho. Przy modelu AD 2 nie jest to możliwe. Oba urządzenia posiadają filtr ReBoost, ale tylko AD 4 Premium posiada klasę efektywności energetycznej A+. Przy modelu AD 2 posiadamy tylko 1-komponentowy system filtracji mokrej.

Zużycie energii obu odkurzaczy jest dokładnie takie same, w nowszym modelu AD 4 długość węża ssącego jest trochę dłuższa, a ssawka podłogowa przeznaczona do pracy na sucho jest ognioodporna. AD 4 posiada również większą masę, jak i wymiary ogólne w porównaniu do AD 2, ale trzeba wziąć pod uwagę, że rury ssące odkurzacza AD 4 są chromowane!

 

 Nie zwlekaj dłużej z zakupem!

Teraz kiedy znasz już wszystkie możliwości odkurzaczy kominkowych Kärcher, wybierz ten, który jest dla Ciebie najlepszy. Odkurzacz AD 4 Premium to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie wielofunkcyjność i możliwości wykorzystania wielu rozwiązań. AD 2 jest podstawową wersją odkurzacza kominkowego, ale równie skuteczną co jego większa wersja. Prostota oraz ergonomia tego modelu sprawiają jednak, że dzięki mniejszym wymiarom jest on również łatwiejszy w użyciu. Jesteśmy pewni, że oba odkurzacze spełnią Twoje oczekiwania, ponieważ jako firma gwarantujemy Ci zakup solidnego i trwałego urządzenia! Nie zwlekaj dłużej i zamów odkurzacz, który ułatwi Ci życie!

Sellingo.pl